Amerika'da Dil Okulu

İngilizce artık hayatımızın vaz geçilmez bir parçası oldu. Türkiye’de ne kadar iyi eğitimler alsak da kullanmamız için çok fazla fırsatımız olmadığı için: “İngilizce anlıyorum ama konuşamıyorum.” cümlesini hemen hemen hepimiz hayatımızın bir döneminde kurduk. Amerika İngilizce öğrenmek için seçilebilecek en iyi ülkelerden biri. Aksanı, hayat tarzı, birbirinden farklı şehirleri ve kültürüyle dil öğrenmek için tam bir cazibe merkezi.

Birkaç hafta ya da birkaç ay fark etmeksizin Amerika’da dil okuluna gitmek konuşma yeteneğiniz başta olmak üzere, İngilizceyi her alanda kullanarak pekiştirmek için ideal bir seçenek. IELTS, TOEFL ya da hazırlık atlama sınavlarına hazırlık içinse zamanınızı verimli kullanmanın en ideal yolu İngilizcenin anadil olduğu Amerika’da dil okuluna gitmektir.

Genel İngilizce programlarının yanı sıra, yoğun İngilizce, iş İngilizcesi, hukuk İngilizcesi gibi pek çok kurs seçeneği Amerika’nın hemen hemen her şehrinde bulunmaktadır.

Amerika’da konaklama konusunda aile yanı tercih edebileceğiniz gibi, yurt ve rezidans konaklaması gibi seçenekleriniz da farklı fiyat yelpazesiyle karşınıza çıkmaktadır.

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Amerika’da yüzlerce lokasyonda onlarca dil okuluyla anlaşmalı çalışmaktadır. Sizin için en doğru seçeneği birlikte bulabilmemiz için lütfen bize telefon yoluyla ulaşmaya çekinmeyin. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde biz de size ulaşabiliriz. Tecrübeli eğitim danışmanlarının yardımıyla geleceğinizi birlikte şekillendirmek için sizleri Türkiye’de 6 farklı şehir 11 şube ile Academix ofislerine de bekleriz…