Yurtdışında 1 Aylık Dil Eğitimi

İngilizcenizi geliştirmek, daha akıcı ve doğru hale getirmek istiyorsanız yurtdışında İngilizce eğitimi almak kaçınılmaz bir seçenek olarak öne çıkar. Ne kadar kitaplardan da çalışsanız, ülkenizde kursa da gitseniz, mektup arkadaşları da edinseniz, her gün bolca pratik yaparak, o kültürün içinde zaman geçirerek bir kurs almayla kıyaslanamaz bile. Yurtdışı İngilizce eğitim programları ile sizlere her gün alacağınız kurslarla, düzenlenen aktivitelerle, boş zamanlarınızı değerlendirme amacıyla orada yaşayanlarla edeceğiniz sohbetlerle, bulunmaz fırsatlar sunulmaktadır.

Yurtdışı İngilizce eğitimi için en popüler ülkeler İngiltere ve Amerika'dır. Denenmiş ve işlerliği kanıtlanmış yöntemlerden biridir bu. Fakat daha değişik ama en az bu iki ülke kadar verimli olacak opsiyonlar arayan öğrenciler için İrlanda, Kanada, Malta ya da Avustralya öne çıkmaktadır.

Yurtdışı dil okullarında 1 aylık kurslarda en çok tercih edilen programlar, Genel İngilizce, İş İngilizcesi programları, Sınav hazırlık programları ve birebir dersler tercih edilmektedir. Özellikle dil bilgisine sahip olan ve seviyelerini yükseltmek isteyen kişiler tarafından tercih edilen bu programlarda 1 aylık süre yeterli olmaktadır.

Aşağıda İngiltere, Amerika, Kanada, Malta, Avusturalya ve İrlanda'nın popüler dil okullarının örnek fiyatlarından bazılarını bulabilirsiniz.

Amerika Dil Okulları;

Kaplan International College-4 hafta 1.760 USD

LSI; 4 hafta 1.320 USD

EC;4 hafta 1.620 USD

İngiltere Dil Okulları;

Kings Colleges; 4 hafta 1.088 GBP

Embassy English - London Greenwich;4 hafta 1.120 GBP

Eurocentres - London Central; 4 hafta 1.144 GBP

Kanada Dil Okulları;

ILSC; 4 hafta 1.340 CAD

ILAC; 4 hafta 1.380 CAD

Sprachcaffe; 4 hafta 1.040 CAD

Avustralya Dil Okulları;

Kaplan International College; 4 hafta 1.440 AUD

Embassy English;4 hafta 1.640 AUD

Eurocentres;4 hafta 1.480 AUD

Malta Dil Okulları;

LAL; 4 hafta 720 Euro

ESE;4 hafta 700 Euro

Club Class; 4 hafta 640 Euro

İrlanda Dil Okulları;

Delfin School of English; 4 hafta 590 Euro

Emerald Culturel Institute;4 hafta 1.020 Euro

Atlas Language School; 4 hafta 820 EuroYurtdışında dil okulları, fiyatları ve promosyonları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Academix Yurtdışı Eğitim uzmanlarına danışabilirsiniz.