ACADEMİX HAKKINDA

ACADEMIX YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK

Türkiye'nin en prestijli ve güçlü danışmanlık firmaları arasında yer alan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel bir servis vererek, en doğru tercihleri yapmalarını sağlamaktadır. Başta Amerika, İngiltere, İtalya, Avustralya ve Kanada'da olmak üzere dünyanın pek çok prestijli okul ve kurumu, dil kursu, lise programları, lisans ve lisansüstü, diploma ve sertifika programlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.
 

Lisans ve Yüksek Lisans Programlari

MBA Programları

Dil Kursları, Sınav Hazırlık Kursları: TOEFL, IELTS, GRE... 

Yaz Okulları

Summer Session

Lise ve Lise Değişim Programları

Uluslararası Sertifika ve Diploma Programları

- Semester Abroad Programları

- Vize Danışmanlığı


konularında NAFSA ve EAIE üyesi olarak 1996'dan beri yurtdışı eğitim danışmalık sektöründe hizmet veren Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere aşağıdaki tüm konularda ücretsiz danışmanlık sunmaktadır.


• Ülkeler ve eğitim sistemleri hakkında bilgi verilmesi,
• Uygun program ve okul seçimi,
• Program başvurularının ve yazışmalarının yapılması,
• Konaklama ayarlanması,
• Vize randevusunun ayarlanması ve vize formlarının doldurulması,

• Uygun uçak bileti alınmasında yardım,
• İstenildiği takdirde hava alanı karşılamasının ayarlanması,
• Gidilecek olan ülke ve okul ile ilgili oryantasyon,
• Program süresince destek ve danışmanlık...


Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık verdiği kaliteli hizmet ile uluslararası eğitim kurumlarının da takdirini ve güvenini kazanmıştır. Bunun neticesi olarak 2017 ve 2018 yıllarında uluslararası eğitim kurumlarının verdiği oylarla Study Travel Magazine Doğu Avrupa Star Acentası ödülünü kazanmıştır.

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Türkiye’nin farklı birçok noktasındaki şubeleriyle öğrencilere hizmet vermektedir. İstanbul’da Taksim, Kadıköy, Bağdat Caddesi, Ataşehir, Bakırköy ve Göktürk; Ankara, İzmir Alsancak, İzmir Bostanlı, Bursa, Antalya, Çorlu (Tekirdağ), Kayseri ve Gaziantep olmak üzere Türkiye’de toplamda 14 şubesi bulunmaktadır.

Her yıl binlerce öğrenci Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık'ın kaliteli hizmetinden yaralanmaktadır. Sizleri de ofislerimize bekliyoruz. 
Ayrıntılı bilgi ve başvurularınız için: www.academix.com.tr

Avrupa'nın en iyi yurtdışı eğitim danışmanlık firması

Avrupa'daki en seçkin ve iyi eğitim danışmanlık firmalarından biri olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, tüm dünyada yapılan oylama sonucunda uluslararası eğitim kurumlarının verdiği oylarla 2015, 2016, 2017 ve 2018 yıllarında Study Travel Magazine Doğu Avrupa star acentası ödülüne aday gösterilmiştir ve 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da Doğu Avrupa Star Acentası ödülünü kazanmıştır.

Başta bu ödüle aday gösterilmemizi sağlayan tüm partner okullarımız olmak üzere, bizi sürekli gelişmeye ve değişmeye motive eden öğrencilerimize ve emekleriyle şirketimizin uluslararası alanda önemli bir prestij kazanmasını sağlayan tüm çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımızla,

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık