SINAV HAZIRLIK KURSLARI

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak Avrupa ve Amerika’daki prestijli üniversitelere her yıl yüzlerce öğrenci göndermekteyiz. Amacımız bu öğrencilerin başvuru süreçlerini yürütürken bir yandan da onlara akademik destek olarak sınavlarda yeterli puanları almalarını sağlamaktır. Amerika’nın ve Avrupa’nın önde gelen okullarına girmek isteyen öğrenciler arasında büyük bir rekabet söz konusudur. Academix olarak öğrencilerimize bu rekabette, çözüm ortaklarımız vasıtasıyla birbirinden kaliteli ve tecrübeli hocalar ile organize ettiğimiz birebir derslerle de destek olmaktayız. 

Öğrencilerimiz ne kadar süreyle ve ne yoğunlukta ders almaları gerektiğini belirlemek için öncelikle bir deneme sınavına girerler. Sınavın sonucu analiz edilir ve öğrencinin eksikleri belirlenip bu eksikler doğrultusunda bir ders programı çıkarılır. Eğer öğrenci eksiklerini biliyor ise, öğrencinin takviye almak istediği derslerden oluşan bir ders programı da çıkarılabilir. Öğrencilerimizi derslerine ek olarak belirli periyodlarda deneme sınavlarına sokarak, gelişimlerini yakından takip ederiz. 


Organize Ettiğimiz Hazırlık Kursları / Özel Dersler


Organize ettiğimiz dersler sadece yukarıdakilerle sınırlı değildir. Öğrencilerimizin okul derslerine ve sınavlarına destek olacak şekilde de dersler organize edebilmekteyiz. Derslerimiz öğrencilerimizin isteğine göre özel ders ya da grup dersi olarak, okul saatleriyle çakışmayacak şekilde organize edilmektedir. Uzakta olan öğrencilerimiz için Skype üzerinden de eğitimler verilebilmektedir.

IB, AP, SAT, ACT, TOEFL, IELTS, IMAT sınavlarına yönelik tüm kaynaklar çözüm ortaklarımız tarafından tedarik edilmektedir.

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak organize ettiğimiz tüm sınav hazırlık kurslarıyla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin!


Bilgi İstek Formu için tıklayınız
İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık