İTALYANCA ÖZEL DERS

Gerek iş hayatınız gerekse akademik hayatınız için İtalyanca Özel Ders alarak İtalyancanızı hızlı ve kalıcı bir şekilde geliştirebilirsiniz.

Son yıllarda İtalya’daki üniversitelerin rankingleri yükselmekte ve ülkemizdeki öğrencilerin de bu okullara olan ilgileri gözle görülür oranda artmaktadır. İtalya’da eğitimin ucuz ve kaliteli olması pek çok öğrencinin rotasını İtalya’ya çevirmesine neden olmuştur.

Ülkemizdeki özel üniversitelerin fiyatlarıyla kıyaslandığında oldukça düşük maaliyete sahip olan bu okullar yabancı öğrencilere hem kaliteli eğitim vermekte hem de İtalya gibi sanatın ve doğanın iç içe olduğu bir coğrafyada yaşama olanağı sunmaktadır.

Biz de İtalya’daki okullardan kabul alan öğrenciler her ne kadar eğitimlerini İngilizce alacak olsalar da belli bir düzeyde İtalyanca’ya ihtiyaç duymaktadırlar. Biz de öğrencilerin bu ihityacına cevap vermek için İtalyanca özel dersler organize etmekteyiz. En düşük seviyeden en yüksek seviyeye kadar verilen derslerimiz bire bir olarak yapılmaktadır.

Her bir ders 1,5 saat sürmektedir. Ders programı öğrencinin uygun olduğu zamanlara göre düzenlenmektedir. Dil öğreniminde bire bir yapılan dersler grup derslerinden daha verimlidir. Bire bir dersler ile İtalyancanızı hızlı ve kalıcı bir biçimde geliştirebilirsiniz.


Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak organize ettiğimiz İtalyanca Özel Ders kurslarıyla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin!


Bilgi İstek Formu için tıklayınız
İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık