LAL


Dil ve Boş zaman faaliyetleri. Bu iki kelime, İngiltere, ABD, Kanada, Hindistan, Malta ve Güney Afrika’da yetişkinler ve genç öğrencilere dil kursları sunan bir grup dil okulu olan LAL Dil Merkezleri’ni tanımlıyor. LAL; 30 yıllık geleneğiyle köklü bir şirket, deneyimli öğretmenler eşliğinde yüksek kalitede bir eğitim, geniş konaklama seçenekleri, heyecan verici boş zaman faaliyetleri programı, mükemmel hizmetler, dünyanın her yerinden pek çok milletten insan ve her yaşta öğrenciye taleplerine göre, Genel ve Yoğun İngilizce, Üniversiteye ve IELTS, FCE, CAE, CPE gibi sınavlara hazırlık ve öğretmenlik formasyonundan özel öğretime kadar geniş bir yelpazede dil kurslarını bir araya getiren kusursuz bir bileşim sunmaktadır. LAL, uzun dönemli öğrencilerin ilgisini çekebilecek özel indirimler de sunmaktadır.

Tüm yıl devam eden, yetişkinlere özel LAL okulu,  kanallarıyla “Amerika’nın Venedik’i” olarak adlandırılan ve dünyanın yatçılık ve gemi seyahati başkenti olarak da bilinen Sunshine State, Florida’da bulunan Fort Lauderdale’de konumlanmıştır. Fort Lauderdale, West Palm Beach ve çok kültürlü Miami arasında bulunmaktadır. Okul,  geniş bir yelpazede kurslar, çeşitli heyecan verici günlük gezi programları ve okul içi ya da okula yakın çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır.

LAL Boston'da, her ülkeden gelen öğrencileri eşit seviyelerde olacak şekilde ayarlamaya özen göstermiş ve dünyanın her yerinden gelen bir çok öğrenciyi misafir etmektedir. Harika bir lokasyona sahip olmasının yanısıra, mükemmel bir eğitim kadrosuna sahip olması ile övünmektedir. Modern sınıf ekipmanları ve ücretsiz Wi-Fi ile bağlantılarınızı dış dünyadan koparmazsınız. 


Sunulan Programlar;

* Genel İngilizce
* Yoğun İngilizce
* Özel Dersler

* Uzun dönem (Akademik) İngilizce
* IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge FCE & CAE sınavlarına hazırlık
* İş İngilizcesi
* Üniversite Yerleştirme Hizmeti
* Yaz Okulları
* Teacher Training
* İngilizce 50+

Lokasyonlar: Fort Lauderdale, Boston, London, Torbay, Malta, Gozo, Cape Town, Toronto, Vancouver, Goa.

2016 Fiyat Listesi
2017 Fiyat Listesi
2017 Broşürü
 
LAL dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz. 

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık