MANHATTAN LANGUAGE
Manhattan Language, Manhattan'ın merkezinde yer almaktadır. Empire State Building, Madison Square Garden, Fifth Avenue'a ve metro, otobüs istasyonuna kısa bir yürüme mesafesindedir. Manhattan Language dil okulunda gerçek bir İngilizce eğitimini güçlü bir müfredat ile profesyonel eğitimcilerle birlikte küçük gruplardan oluşturulmuş sınıflarda, modern tesislerle alma şansına sahipsiniz.

New York City'de her an için yapılacak birşeyler vardır. Her hafta 2 veya 3 öğretmen ile birlikte çeşitli sosyal aktivitelerle İngilizce eğitime sınıf dışında da devam edilmektedir. İngilizce dil yeteneğinin gelişimi ve öğrencilerin sosyalleşmesi amacıyla Broadway müzikali, Yankees baseball oyunu, Brooklyn köprüsü civarında yürüyüş, Central Park'da piknik, New York'un muhteşem yiyecek kültürünü ve gecehayatını keşfetmek gibi sayısız etkinlik düzenlenmektedir.

Manhattan Language ACCET tarafından akredite edilmiştir ve New York State Education Department tarafından sertifikalanmıştır. Diğer Akreditasyonlar; NAFSA, TESOL, Quality English

Partner üniversitelerden birçoğu Manhattan Language'den mezun öğrencilerden TOEFL puanı istememektedir.

Partner Üniversiteler: Full Sail University, Berkeley College, Concordia College, New York Film Academy, HULT International Business School, Edmonds Community College, Pasific College of Oriental Medicine, University of Wisconsin Eau Claire, Texas Christian University, Quinnipiac University, University of Wisconsin La Crosse, Manhattan Institute of Management, Rider University

Sunduğu Programlar:
*Standart Program
*Yogun Program
*TOEFL Test Hazırlık Programı
*Turist Programı
*Bire-Bir İngilizce
*Seçmeli Dersler

Lokasyon: New York City

Konaklama Seçenekleri: Homestay, öğrenci rezidansları, paylaşımlı apartmanlar, bed & breakfast

2016 Fiyat Listesi

2016 Broşürü

Manhattan Language dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız

İletişime geçmek için tıklayınız

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık