UNİVERSİTY OF CALİFORNİA, IRVİNE
University of Califonia, Irvine -UCI- 1980 yılında kurulmuştur ve Amerika'daki en iyi 15 devlet üniversitesinden biridir. Akademik personel son 9 yılda 3 Nobel Ödülü kazanmıştır. Irvine, Amerika'daki en güvenli şehirlerden biridir.

İş hayatında, günlük hayatta ve akademik alanda konuşma, okuma ve yazma konularında yeterli seviyeye gelebilmeniz için ESL sınıfları vardır.UCI'de üniversite destekli sertifika programları da vardır.

Binada multi-medya merkezi, lisan laboratuvarı, kütüphane, bilgisayar odası, çalışma salonu, dinlenme salonu, kafeterya, bahçe ve eğlence merkezi bulunmaktadır. Disneyland, Los Angeles, San Diego ve Las Vegas'a turlar, kayak ve spor aktiviteleri, tiyatro, konser, müze gezileri  gibi etkinlikler düzenlenmektedir.

Üniversite yurdu, aile yanı, öğrenci evleri ve otel-hostel gibi konaklama alternatifleri bulunmaktadır.

Üniversite bünyesinde verilmekte olan İngilizce kurs tipleri:

  • 10 hafta yoğunlaştırılmış İngilizce kursu
  • 4-8-12 hafta iş İngilizcesi
  • 4-8-12 hafta Diyalog ve Kültür programı
Bunların dışında sertifika ve internship programları da bulunmaktadır.

2016 Fiyat Listesi ve Broşürü

University of California, LA  dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız

İletişime geçmek için tıklayınız

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık