UNİVERSİTY OF CALİFORNİA LA


University of California’nın en güzel kapüslerinden biri olan UCLA, California eyaletinin yine en güzel şehirlerinden biri olan Los Angles şehrinde bulunmaktadır. Holywood’a olan yakınlığı ile bilinen Los Angles, bir çok ünlü ismi bu şehir de toplamaktadır.

Kampüs havasında ve kampüs öğrencileriyle bir arada olma fırsatını yakalayabileceğiniz fırsatı sunan UCLA, dünyanın birçok yerinden gelen öğrencilerle popülerliğini devam etmektedir.

Kaliteli eğitimi, güvenli kampüsü, birçok ülkeden gelen kozmopolit ortamı ile aynı anda birçok deneyimi bir arada yaşayacaksınız.

Akademik Yoğun İngilizce Programı (AIEP) ve Üniversiteye Hazırlik Senesi(UPT)

Akademik Yoğun İngilizce Programı şu kişiler için hazırlanmıştır:

• Bir Amerikan kolejinde ya da üniversitesinde lisans veya yüksek lisans için hazırlanmak isteyenler; program Üniversiteye Hazırlanma Yolu (UPT) içermektedir, ve/veya

• İngilizceyi kişisel veya mesleki sebeplerle, akademik ve özenli bir yaklaşım önderliğinde çalışmak isteyenler.

AIEP 10 haftalık bir program olup kış, bahar ve yaz aylarında sunulmaktadır. Yaz mevsiminde bu program 12 haftalık ve iki tane 6 haftalık oturumlar halinde programlanmıştır.

Yoğun İngilizce Komünikasyon(iletisim) Programı (IECP)

Yoğun İngilizce Komünikasyon Programı, İngilizce konuşma becerilerini kişisel veya mesleki sebeplerle geliştirmek isteyenler için hazırlanmıştır.

IECP 4 haftalık bir program olup tüm yıl boyunca sunulmaktadır. Özel 12 haftalık oturumlar (IECP 12) kış, ilkbahar ve sonbahar ayları boyunca açılır. Yazın son oturumunda bu program 3 haftalık oturumlar halinde de sunulmaktadır.

Amerikan Kültürü ve Komünikasyon (ACC) Kursu

Amerikan Kültürü ve Komünikasyon Kursu şu bireyler için hazırlanmıştır:

• Amerika’da turist olarak, mesleki sebeplerle ve/veya aile ziyareti gibi sebeplerle bulunan ve

• İngilizce bilgilerini geliştirip, Amerikan kültürü ve güney Kaliforniya hakkında öğrenmek isteyenler.

ACC 4 haftalık bir kurstur ve tüm yıl boyunca sunulmaktadır. Yazın son oturumunda bu kurs aynı zamanda 3 haftalık oturumlar halinde de sunulmaktadır. Bu kurs sadece yarım gün çalışmadır ve F-1 öğrenci vizesi alma hakkını vermez. Organize öğrenci gruplarına verilen bir kurs değildir.

Müfredatın Önemli Kısımları: Seçmeli dersler ve diğer konu dersleri her iki yoğun programda da sunulmaktadır ve IBT, TOEFL Hazılık, İş İngilizcesi, Vurgulama, Deyimler, Güncel Olaylar ve daha pek çok konuyu içermektedir.

Öğrenciler bilgisayar laboratuarlarımızı kullanabilir ve onlara sağlayacağımız internet, e-posta, ve diğer dil öğrenim yazılımlarından yararlanabilirler.

Barınma Seçenekleri: Apartmanlar, öğrenci yurtları, aile yanında konaklamalar bulunmaktadır.

2016 Fiyat Listesi
2017 Fiyat Listesi
Broşür 2016

University of California, LA 
 dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık