EUROCENTRES


1946 yılında Erhard Waespi tarafından ilk olarak İngiltre'nin güney kıyısındaki Bournemouth'da kuruldu. İngiltere'de dil öğrenimi amacıyla kurulmuş olan ilk dil okulu ünvanına sahiptir ve aynı zamanda yeni sınıf tasarımı, çoklu ortamlı öğretim merkezlerinde kendi kendine öğrenme kavramı ve "CALL" (Computer Assisted Language Learning- Bilgisayar Destekli Dil Öğrenimi) konusunda çığır açan çalışmalar yapılmıştır.

Bugün Dünya genelinde birçok kayıt ofisleri ve acente ağı bulunan Eurocentres her yıl yaklaşık 13 000 öğrenciyi Avrupa, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika ve Japonya'daki okullarına kabul etmektedir. Üstün bir dil eğitimi sağlama ve müşterilerimize yüksek standartta hizmet sunma hedefimize olan bağlılığımızı sürdürüyoruz.

Eurocentres Londra dil okulunda;
- Genel İngilizce
- Premium Kurslar,
- Yoğun Dil Kursu,
- İş İngilizcesi Kursu,
- Hukuk İngilizcesi,
- IELTS ve TOEIC için sınavlara hazırlık kursları,
- Bire-bir ders,
- Sömestr ve yıllık programlar

Sunduğu diller: İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Japonca, Rusça, Çince, İtalyanca

Lokasyon:  Perth, Sydney, Cairns, Melbourne,Brisbane, Gold Coast Yeni Zelanda: Auckland

2015 Fiyat Listesi

Eurocentres dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık