ELS LANGUAGE CENTERS
Geçen 50 yıl boyunca, ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1 100 000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticarî programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.

ELS, onlarca yıllık deneyimiyle, öğrencilerin İngilizcede uzmanlaşmasına yardım etmek üzere kendi benzersiz müfredat, ders kitapları ve markalı dil öğrenme yazılımını geliştirmiştir. ELS, kanıtlanmış öğretim yöntemleri, yüksek nitelikli öğretmenleri ve 12 düzeyde öğretim sunan dikkatle tasarlanmış müfredatıyla akademik başarı sağlar.

Merkezi New Jersey eyaletinin Princeton şehrinde olan ELS, ABD ve Kanada’daki üniversitelere, yüksek okullara ve lisansüstü programlara en çok sayıda yabancı öğrenci getiren kuruluştur. ABD ve Kanada’daki 600’den fazla üniversite, giriş için gereken İngilizce dil yeterliliğinin kanıtı olarak ELS Düzey 112’yi kabul etmektedir. ELS mezunları, kariyerlerine devam ederek kendi ülkelerinde başarılı eğitmenler, iş adamları, iş kadınları ve devlet liderleri olmaktadır. Ancak, ELS’in başarısının en büyük göstergesi, kendi çocuklarının eğitiminde her yıl ELS’e güvenen eski mezunlarımızdır.

ELS Sangay, öğrencilerin Çin’den ayrılmadan önce Amerikan akademik kültürüne tam anlamıyla uyum sağlayacakları, Sangay merkezi Anfu Road’daki Amerikan tarzı üniversitenin ‘mini-kampüs’ünde yer almaktadır. Güzel bir bahçe içerisinde, bir konferans salonu, kütüphane ve ‘akıllı’ sınıflara sahip olan bu kampüs öğrencilere, Çin’de ABD’deki eğitimlerine başlayabilme olanağını sunar.

Öğrenciler, ELS’in Amerika’daki 55’ten fazla merkeziyle aynı müfredatı işlemekte ve aynı materyalleri ve yazılımları kullanmaktadırlar. Ayrıca iyi eğitimli ve tecrübeli Amerikalı eğitmenlerden ders almaktadırlar.

Sunulan Programlar:

  • Akademik İngilizce
  • Üniversite Hazırlık Programları
Lokasyon: Şangay

Fiyat Listesi 2015

ELS Language Centers dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık