MANDARİN HOUSE


2004 yılında kurulmuş ve Çin’deki ilk özel Çince Okullarından biri olan Mandarin House bu zamana kadar 80’den fazla ulustan 20.000’i aşkın öğrenciye eğitim vermiştir. Çince dil sektörünün öncüsü olan okul, üniversitelere daha kişisel ve esnek bir alternatif sağlamak amacıyla kurulmuştur.

IALC tarafından uluslararası akredite olan ve bu şekilde kalitesi tanınan Çin’deki tek okuldur. Çift dillilik, kapsamlı eğitimcilik gibi niteliklere ve ortalama 5000 saat Çince öğretme deneyimine sahip öğretmenleri, güler yüzlü, profesyonel hizmet personelleri ile kalitesini ortaya koymuş bir okuldur.

Temiz, ferah ve özel imkanlarıyla Pekin, Shangai, Suzhou ve Londra’nın kalbinde, merkezi ve modern bir okul olarak kampüsleri bulunmaktadır. Eski en iyi öğretmenleri tarafından tasarlanan, düzenli olarak güncellenip gözden geçirilen, kendini sürekli geliştiren bir öğretim programına sahiptir. Hatta Genç yaz kampları Çin’in ilk yaz kamplarını içeren gerçek yaşam Çincesine dayalı geliştirilmiş bir müfredata sahiptir. Şehir merkezindeki HSK Çince Yeterlilik Test Merkezi tarafından da tanınmıştır. HSK & European CEFR ikisi ile de uyumludur.

Mandarin House’ da 14 seviye için düzenlenmiş programlar, grup çalışmaları, özel dersler, İş Çincesi, HSK Sınav Hazırlık, Çince öğretmen eğitimi, Staj, Genç Yaz kampları, eğitim ziyaretleri ve daha fazlasını içerir.

Konaklama olarak aile yanı, özel stüdyo daireler ve paylaşımlı daireler gibi kaliteli konaklamalar sunar. Muhteşem öğrenci yaşamı, facebook mezunlar ağları ve eğlenceleri, kültürel faaliyetler, her hafta Çin yemekleri pişirme, hat, şehir turları, kung fu ve daha fazlasını yaşamak, Çin kültürünü yerinde tanımak, hem eğlenmek hem de Çince öğrenmek istiyorsanız Mandarin House bunun için doğru adrestir.

Fiyat Listesi 2018

Mandarin House dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık