ACCORD

 


Paris'in en prestijli FLE (Yabancı Dil Olarak Fransızca) okullarından biri olan ACCORD, Paris'in tam merkezinde Grands Boulevards ve Opéra'nın çok yakınında bulunmaktadır. 20 yıldan fazla bir süre önce kurulmuş olan, ACCORD okulu, her yıl 50'den fazla farklı ülkeden gelen 5.000'den fazla öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Accord Dil Okulu Paris’in merkezinde, Louvre Müzesi ve The Opera gibi Paris’in merkez noktalarına sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde Fransızca eğitimi vermekte olup, her yıl farklı milletten binlerce öğrenciyi bünyesinde ağırlar. Okul antik Fransız mimarisini yansıtan tarihi bir binada bulunur. 20 adet ferah ve teknolojik donanımlı sınıfı, 4 adet birebir dersler için özel olarak kullanılan sınıfı, bilgisayar odası ve öğrencilerin boş zamanlarını geçirebileceği bir kafeteryayı barındıran bu bina ayrıca şehir içi ulaşım araçlarına oldukça yakın mesafede bulunur.

Accord Paris dil okulunun sunduğu kurslar arasında;
  • Genel Fransızca
  • İş Fransızcası
  • Hukuk Fransızcası
  • Birebir Dersler yer almaktadır.

Kurslar genellikle resmi tatiller dışında her Pazartesi başlar ve kurslara en az bir hafta kayıt yaptırmak zorunludur.
Okulun sunduğu yetişkin Fransızca kursları yıl boyunca katılıma açık durumdadır.

Konaklama Seçenekleri;

Aile yanı konaklama, bir rezidansta konaklama ya da stüdyo dairede konaklama…

Aile yanı konaklamada, aile seçimleri okul tarafından titizlikle yapılır ve konaklama yapılan ailelerin okula yakın olmalarına dikkat edilir. Öğrenciler isteklerine göre sadece sabah kahvaltısını ve ya hem sabah kahvaltısı hem akşam yemeğini aileleriyle yiyebilirler.

Stüdyo ve rezidanslarda ise öğrenciler tek kişilik ya da paylaşımlı odalarda konaklarlar. Öğrencinin yemek masrafları kendisine aittir. Konaklama yapılan stüdyo ve rezidanslar okula yakın mesafededir.
 

Lokasyon: Paris

Fiyat listesi 2018
Broşür 2016

Accord dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık