ST. GİLES INTERNATİONALHer yıl, 100 farklı ülkeden yaklaşık 12.000 öğrenciyi yabancı dil eğitimi için ağırlayan St Giles 1955'te kurulmuş olup bu süre içinde edindiği tecrübesiyle fark yaratmaktadır. Benimsemiş olduğu yüksek kalitede eğitim anlayışıyla uluslararası saygınlık kazanmıştır. 

St. Giles International Brasilia, Brezilya'nın en büyük 4'üncü şehri olan başkentte dil eğitimi sunmaktadır. UNESCO Dünya Miras listesinde yer alan Brasilia, modern ve dinamik kentsel mimarisi ile ünlü bir şehirdir.

St. Giles Campinas dil okulu, Sao Paulo'nun kuzey batısında, hareketli bir üniversite şehri olan Campinas'ın iş ve ticaret merkezinde yer almaktadır.

Yabancılar için Portekizce dersleri bire bir sınıflarda verilmektedir ve dersler konuşma ve yazma odaklı, iletişim becerileri üzerine işlenmektedir.

Sunulan Programlar:

  • TOEFL Kursu
  • IELTS Hazırlık Kursu
  • Cambridge Exam
  • One-to-one
Lokasyon: Brezilya, Campinas

Fiyat Listesi 2015

St. Giles International dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız

İletişime geçmek için tıklayınız

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık