CAMBRİDGE ACADEMY OF ENGLİSH
Cambridge şehrinin eteklerinde güvenli ve rahat bir alanda kurulmuş olan Cambridge Academy of English 1975’ten bu yana eğitim vermeye devam etmektedir. Her yıl en az 35 ayrı ülkeden gelen öğrencileriyle iyi bir sentez oluşturmuştur. Okul, şehir merkezine otobüs ile 15 dakikalık mesafededir. Okulda bir multi medya merkezi, interaktif bilgisayar labaratuarı, kütüphane, öğrencilerin birlikte vakit geçirebilecekleri DVD oynatıcı bulunan ortak alan, kantin ve bireysel çalışma konusunda çıkan her türlü problemle ilgili yardımcı olabilecek öğretmenler bulunmaktadır.

Cambridge Academy of English’de Genel İngilizce, IELTS, PET, FCE, CAE, CPE, TOEIC, TOEFL gibi sınavlara hazırlık, Hukuk İngilizcesi, ILEC sınav hazırlık, iş İngilizcesi ve BULATS Hazırlık programları sunulmaktadır. Okulun ayrıca profesyonel anlamda İngilizce eğitimi almak isteyenler için iş adamlarına ve iş kadınlarına yönelik programları da mevcuttur.

Cambridge Academy of English, öğrencilerine katılabilecekleri çeşitli aktiviteler sunar. Köylere, şehir barlarına, tiyatro ve konserlere akşam gezileri ve Londra’ya turlar sıkça düzenlenen aktivitelerdendir.

Okulun, aile yanı konaklama dışında, 18 yaşından büyük öğrenciler için yaz aylarında yurt konaklama seçeneği de vardır.

Sunulan Programlar:

  • Genel İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Sınav Hazırlık Kursları ( TOEFL, IELTS, Cambridge, TOEIC)
  • Yaz Programları
  • Üniversite Hazırlık
  • İngilizce+
  • Hukuku İngilizcesi
  • PET Hazırlık Kursları
Lokasyon: Cambridge

Fiyat Listesi 2015

The English Language Center ELC dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız

İletişime geçmek için tıklayınız

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık