CİCERO LANGUAGES INTERNATİONAL

Cicero Dil Okulu 1980 yılında kurulmuş ve British Council tarafından akredite küçük, samimi ve profesyonel bir dil okuludur.

Cicero Dil Okulunda Dünyanın birçok yerinden gelen öğrenci bulunmaktadır ve bunlar büyük bir aile gibi hareket etmekte ve birlikte zaman geçirmektedir. Herkes sıcak bir karşılama gösteren okul personeli tarafından, öğrencilerin burada oldukları süre boyunca yardımcı olurlar. Okulda öncelikle seviyeniz ölçülür ve neye ihtiyacınız olduğuna karar verilir.

Cicero genel ve iş İngilizcesi grup derslerinin yanı sıra IELTS sınavı kursları sunmaktadır. Ayrı ayrı tasarlanmış bire-bir eğitimler Cicero Dil Okulunun profesyonel olduğu alanlardır. Fast Track eğitim ile de öğrencilerin kısa zamanda istediği eğitimi alma kısmıda bulunmaktadır.

Okulda İngilizce artı spor, kültür, İngilizce artı golf, düzenlenmesi aromaterapi, tenis, bahçe, binicilik, yemek, dans, çiçek, ve diğerleri gibi serbest dersler alınabilir.

İngiltere’nin Kent şehrinde olan Royal Tunbridge Wells yaklaşık 60.000 nüfusu vardır. İngiltere’de en iyi kırsal alanlar burada bulunmaktadır. Londra’ya sadece 40km uzaklıkta olup ve trenle sadece 50dk sürmektedir.

Mağazalar, barlar, kafeler ve restoranlar, çok sayıda gece kulübü, müze, kütüphane, sanat galerisi, sinema, müzik yerleri bol ve spor merkezi geniş bir yelpazede sahip olan kasaba öğrencilere vakit geçirebilecekleri birçok seçenek sunmaktadır. Okul ayrıca etkinlik ve gezilerden oluşan bir program sunmaktadır.

Ne olursa olsun gereksinimleri, size uygun bir kurs bulmak zaman alacak ve Cicero sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız!

Lokasyon: Kent

2014 Fiyat Listesi

Cicero Languages International
 dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için
tıklayınız 

İletişime geçmek için
tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık