ECEC, İngiltere’de 6, ABD’de 6, Kanada 3, Malta ve Güney Afrika’da birer okulları bulunan EC İngilizce Dil okulları seçkin eğitim kadrosu, küçük sınıf mevcutları, zengin program alternatifleri ve sürekli yenilenen müfredatları ile İngilizce öğrenmek için 1905 ten beri en kaliteli okullar arasındadır. Bütün EC İngilizce Dil Okulu Merkezlerindeki hizmetliler, yönetici personel, öğretmenler, konaklama departmanı ve sosyal aktivite liderleri kendilerini EC Dil okulları yüksek kalite standartlarını korumaya adamışlardır.

EC derki: Our Mission- We believe the best way to teach English is to fully immerse our students in the language and culture of an English-speaking country.

EC, güçlü eğitim sistemini ülkelerin eğitim birimleriyle kurduğu işbirliğiyle koordineli ve onaylı bir şekilde sürdürmektedir.
EC ultra modern ve ferah okullarıyla sizlere daha rahat ve eğlenceli ders ortamları sunarak derslere aktif olarak katılma konusunda sizleri cesaretlendirmektedir. Son teknolojiler ile donatılmış olan EC dil okulları bünyesinde sundukları programlar:

  • Genel/Yoğun İngilizce
  • İngilizce +30 ve +50 yaş üstü
  • Akademik İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Toefl/ Ielts
  • TOEIC
  •  Cambridge ESOL

Genel İngilizce Kursu: Genel İngilizce Programı İngilizce dilinin tüm alanlarında sağlam bir yapı oluşturmanızı sağlayan temel programımızdır. Dile hakim olmanızı sağlayacak gramer ve kelime bilgisini öğretirken öğretilen ders kitabı ve diğer öğretim materyalleri ile dilin dört temel noktasında; konuşma, dinleme, okuma ve yazma, pratik yapmanızı sağlamaktadır. Program mevcut bilgilerinizi geliştirmeniz ve İngilizceyi maksimum derecede kullanabilmeniz için tasarlanmıştır ve düzenli konuşma ve dinleme pratiği yapılmaktadır. Programınız boyunca, bir tanesi akademik gelişimizi gözlemleyen sınıf öğretmeniniz olmak üzere iki öğretmeniniz olacak. Öğrencilere düzenli olarak ödev verilmektedir. Programa katılabilmek için en az 17 yaşında olmak gerekmektedir.

Yoğun İngilizce Kursu: Daha çabuk öğrenmek isteyenler için tasarlanmış olan program yapısı itibarı ile
Genel İngilizce Programı ile aynıdır ancak toplamda haftada 30 ders olması nedeniyle her gün 2 ekstra ders görülmektedir. Daha hızlı İngilizce öğrenmek isteyen kişilere yönelik olan yoğun programda öğretmenler dile hakim olunması konusunda daima yol göstermektedir. Öğrencilere düzenli olarak ödev verilmektedir. Programa katılabilmek için minimum 17 yaşında olmak gerekmektedir.

Akademik İngilizce: 24 hafta ve üzeri eğitim düşünüyorsanız ekonomik Akademik yıl kursları tam size göre. Daha uzun süre eğitim almak isteyen kişilere yönelik olan program haftada 20, 25 ve 30 ders olarak kısa dönem program müfredatları ile aynı dersleri kapsamaktadır. Ücretler daha ekonomiktir.

English +30 ve +50 ve İş İngilizcesi: İş İngilizcesi Mini Grup Programı kısıtlı bir zaman diliminde en fazla verimi alabilmek isteyen iş adamlarına yönelik tasarlanmış programlardır. 4 ya da 6 kişilik sınıflarda dünyanın dört bir yanından gelen iş adamlarıyla birlikte ders alıp uluslararası iş politikalarını yakından tanıma ve bilgi alma imkânına sahip olabilirsiniz. Programın içeriği; güvenli bir şekilde telefonla konuşma, toplantılarda etkin olma, açık ve anlaşılır sunum yapabilme, tartışma ve pazarlıklar ve rapor, email, iş mektubu yazma gibi iş hayatını birebir ilgilendiren konularda İngilizce öğretimine odaklanmıştır. Öğretmeninizle birlikte İngilizce önceliklerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra hedeflerinize odaklanabilirsiniz.

IELTS, TOEFL,Cambridge ESOL, TOEIC Hazırlık Kursları: Sınavlara yönelik programlarda İngilizce öğretilmez, daha çok sınav teknikleriyle ilgili uzman hocalar tarafından bilgi verilir ve öğrenciler geçmiş dönemlerde yapılan testleri de, gerçek sınav ortamında çözerler. Haftada 30 ders programın içeriği; haftada 20 ders Genel İngilizce ve 10 ders sınav hazırlık pratiği yapılmaktadır. Programa minimum 8 hafta devam edilebilir. IELTS Hazırlık Programı haftada 20 ders olarak da verilmektedir.

EC, İngilizce kurslarına ek olarak sizlere staj yapma, gönüllü kaplarına katılma, iş tecrübesi kazanma ve sınav hazırlık kursları alma imkânı da sunmaktadır. Bu programlar kişisel hedeflerinize ulaşmaya ve bulunduğunuz bölgeye daha kolay adapte olmanızı sağlamaktadır.

Yaz aylarında İngilizce dil eğitimleriyle birlikte yeteneklerinize yönelik kısa süreli programlar sunmaktadırlar.

  • English+Film Production
  • English+ACCA Designation
  • English+Graphic Design

EC’ye ödediğinizden daha fazlasını alırsınız!

Neden mi? Tüm lokasyonlarında öğrencilere daha fazla İngilizce pratik yapabilmeleri için ücretsiz ekstra dersler sunmaktadır. Konuşma dersleri, telaffuz merkezleri ve workshop’lar bunlardan sadece bazılarıdır…

Heyecan verici aktiviteleri ve gezileri, daha fazla kişiyle tanışıp İngilizcenizi günlük hayatta kullanarak pratik yapmanızı sağlamaktadır. Her hafta yakın şehirlere ve ünlü merkezlere geziler düzenlenmektedir.


Lokasyonlar: Londra(Euston,Covent Garden), Brighton, Cambridge, Oxford, Bristol

Konaklama: Dil eğitimin diğer bir parçası da kalacakları yerlerdeki kişilerle iletişimidir. Eğer kosmopolit bir yere gitmiyorsanız, kesinlikle aile yanını tavsiye ederiz. Bölgeyi en iyi bilen ve ülkenin kültürünü en güzel yansıtan kişiler orada yaşayan kişilerdir. EC yıllardır edindiği tecrübeyle en iyi ailelerle çalışmaktadır.

2017 Fiyat Listesi

2018 Fiyat Listesi

Eğer yurt seçeneklerine de bakmak istiyorsanız, Ec sadece kendi öğrencilerinin kaldığı modern yurtlar sunmaktadır. İster ortak ister kişisel banyo seçenekleriyle, öğrencilerin kalacakları konfor göz önünde tutularak hazırlanmıştır.

EC dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık