KİNGS COLLEGES1957 yılında İngiltere’de kurulan okul lider uluslararası kolejlerden biridir. Şu an İngiltere ve Amerika’da merkezleri bulunan okul üniversite hazırlık programlarının yanı sıra, İngilizce eğitimi ve yaz okulları programları da sunmaktadır.

Son derece kaliteli eğitim veren Kings Colleges’ın bütün eğitmenleri üniversite mezunudur. Yine tamamı yüksek lisans yapmıştır ve yarıya yakın doktora da yapmıştır. Bünyesinde üniversite hazırlık anlamında akademik programlar sunan Kings Colleges eğitmenlerinin tam donanıma sahip olmasına önem vermektedir.

Öğrencilere bire-bir ilginin fazla olduğu Kings Colleges’ta samimi ve sıcak bir ortamda eğitim alabilirsiniz. Konaklamaları aile yanı, yurt ve öğrenci evi şeklinde olan Kings Colleges özellikle aile yanı konaklamalar da öğrencilerin memnuniyeti için oldukça titiz davranmaktadır.

Özellikle yaz okulu programları ile de öne çıkan Kings Colleges çocuklar ve gençlerin sorunsuz ve eğlenceli bir yaz geçirmeleri için oldukça iyi çalışmaktadır.


Kings Colleges, İngiltere’nin önde gelen uluslararası kolejlerinden ve Amerikanın en güzel kampüs kolejlerindendir. Kings Colleges öğrencileri İngiltere’deki önde gelen üniversitelere hazırlayan hazırlık kurslarında uzman bir kuruluş olup ayrıca yabancı öğrencilere en iyi ingilizce dil kurslarını sunan okullardan biridir. Daha genç öğrenciler için yaz kampları düzenleyen Kings Colleges, Sanat, Tiyatro, Fotoğrafçılık gibi alanlarda kendilerini geliştirebiliyorlar. Kings Colleges’da akıcı bir şekilde İngilizce öğrenirken, aynı zamanda dünyanın her yerinden gelen insanlarla arkadaş olacak ve İngilizcenizi kullanıp pratik yapma fırsatı bulacaksınız.

Okullar arasında en kaliteli eğitim veren Kings Colleges’ın bütün eğitmenleri üniversite mezunudur.Yine tamamı ya yüksek lisans yapmıştır ya da yarıya yakın doktora yapmışlardır. Bünyesinde üniversite hazırlık anlamında akademik programlar sunan Kings Colleges eğitmenlerinin tam donanıma sahip olmasına önem vermektedir.  Öğrencilere birebir ilginin fazla olduğu Kings Colleges’ ta samimi ve sıcak bir ortamda eğitim alabilirsiniz. Konaklamaları aile yanı,yurt ve öğrenci evi şeklinde olan Kings Colleges özellikle aile yanı konaklamalar da öğrencilerin memnuniyeti için oldukça titiz davranmaktadır.

Özellikle yaz okulu programları ile de öne çıkan Kings Colleges çocuklar ve gençlerin sorunsuz ve eğlenceli bir yaz geçirmeleri için oldukça iyi çalışmaktadır. 


Kings Bournemouth: Bournemouth’taki merkezimiz şehir merkezine ve plaja yürüyerek sadece 5-10 dakikalık mesafededir. Tüm öğrenciler için ücretsiz kablosuz e-mail ve internet vardır. Kings, Bournemouth’taki şehir merkezinde bir lokasyon ile basketbol, voleybol, badminton gibi spor faaliyetlerini barındıran tek merkezdir. Konaklama çeşitleri, aile yanı, aile yanı ekstra, yıl boyuna açık yurt, yaz yurtu ve öğrenci evleridir.

Kings London: Beckenham’da Londra’nın merkezine sadece 15 dakikalık mesafede olan okulumuz güvenli ve sıcak bir ortamdır. Okulda, 18 tane donanımlı sınıf ve multimedya merkezi vardır. Tüm öğrencilere ücretsiz kablosuz e-mail ve internet sunulur. Konaklama çeşitleri aile yanı, aile yanı ekstra ve öğrenci evleridir.

Kings Oxford
Okul, Oxford’un sevimli ve sakin bir muhitinde, şehir merkezine otobüsle 10 dakikalık mesafededir. Yüksek standarlı sınıflarıyla Kings Oxford oldukça geniş bir alana sahiptir. Konaklama seçenekleri olarak, aile yanı, yaz yurdu ve öğrenci evleri vardır.

2018 Fiyat Listesi
2017 Fiyat Listesi

Sunulan Programlar:

• Üniversite hazırlık ve geçiş programları (Amerika)
• A-Level
• GSCE
• Üniversite Hazırlık (Foundation)
• Master Hazırlık
• Turizm ve Otel İşletmeciliği Diploması
• Genel İngilizce
• Akademik Amaçlı İngilizce
• TOEFL,IELTS,Cambridge Sınavlarına Hazırlık
• SAT,GMAT,GRE Hazırlık
• İngilizce + Sanat ve Dizayn
• İngilizce + İşletme ve Finans
• İngilizce + Film ve Film Yapımı
• İngilizce + Hukuk
• İngilizce + Müzik
• İngilizce + Turizm ve Otel İşletmeciliği


Lokasyonlar: Bournemouth, Londra, Oxford

Kings College dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık