LSC STANTONLSC Stanton 1975 yılında kurulmuştur. 1978 yılından beri British Council, 2012'den itibaren de  Independent Schools Inspectorate tarafından akredite bir dil okulu olan LSC, 35 yıldan fazla deneyimiyle, özel akademik metodları uygulayarak başarı odaklı eğitim iddiasını sürdürmektedir. Tüm öğretmenler seritifkalıdır ve 7 ayrı seviyede eğitim verilmektedir. %100 interaktif olan derslerde öğrencinin katılımı ve İngilizce'yi pratik yaparak öğrenmesi sağlanmaktadır. Her yıl 35'ten fazla ulustan 1000'in üzerinde öğrenci ağırlamaktadır. 92%'lik bir öğrenci memnuniyeti görülmektedir.

Londra’nın prestijli bir bölgesi olan Fulham’da bulunmaktadır. Londra’nın merkezine çok yakın bir konuma sahip olup West End, Big Ben ve Buckingham Sarayı’ndan yalnızca 20 dakika uzaklıktadır. LSC, Viktorya Dönemi'nden kalma bir bina olan Munster House'da kurulmuştur. 

LSC Stanton şuan ise Londra Zone 1 Bayswater bölgesinde konumlanmıştır. Ünlü alışveriş merkezi Whiteleys ve bir çok restoran bar ve dükkanlar ile, kalabalık bir kozmopolit sokakta yer almaktadır. Okul 4 katlı bir binada, 15 klimalı ve wi-fi bağlantılı sınıftan oluşmaktadır. Bayswater metro istasyonuna 2, Queensway istasyonuna ise 4 dakikalık mesafede bulunmaktadır.

LSC yıl boyunca, Londra içinde sosyal ve sanatsal aktivitelerin yanında ayrıca Londra dışında İngiltere’nin ünlü şehirlerine geziler düzenlemektedir. LSC ’de her zaman yapacak bir şeyler bulabilir ve istediğiniz sıklıkla aktivitelere katılabilirsiniz.

Sunulan Programlar:

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS, Cambridge)
  • Bire-bir İngilizce
Fiyat Listesi 2018
Broşür 2016

LSC-London Study Centre dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız

İletişime geçmek için tıklayınız

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık