OXFORD INTERNATİONAL ENGLİSH SCHOOLS* ISIS Schools 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle UIC English olarak İngilizce dil eğitimi vermeye devam etmektedir.
* UIC English'in ismi 1 Eylül 2016 tarihi itibariyle Oxford International English Schools olarak değiştirilmiştir. 

Oxford International English Schools 1991 yılında David Brown ve Robert Darell tarafından kurulmuş olup İngiltere, Kanada ve Amerika'da her yaştan kişiye İngilizce eğitimi vermektedir. Konuksever, içten ve profesyonel öğretmenler eğitimi en verimli şekilde sunabilmek için öğrencilere kurs süresi boyunca rehberlik etmektedirler.

Oxford International English Schools İngiltere'de Londra Merkez ve Greenwich, Oxford International English Schools Oxford, Oxford International English Schools Brighton; Kanada'da Toronto ve Vancouver, Amerika'da San Diego olmak üzere 7 merkezde eğitim alternatifi bulunmaktadır.

Oxford International English Schools Group dil kursları esnek tarihlidir. Geniş bir yelpazede program sunmakta olup her yaşa ve her seviyeye uygun programı bulunmaktadır.

Okullarda bilgisayar laboratuarlarında sınırsız internet erişimi sağlar. Eğitimin yanı sıra İngilizce pratik yapmayı sağlayan sosyal programlar da düzenlemektedir.

Eğitim merkezine göre otel, aile yanı ve öğrenci evleri gibi konaklama alternatifleri önermektedir.

Oxford International English Schools üyelik ve akreditasyonlar: Brisith Council, English UK, ISI

Oxford International English Schools bünyesinde verilmekte olan kurs tipleri:

  • General English Courses
  • English Exam Courses
  • Specialist English Courses
  • Evening Classes (İngiltere)
  • University & College Pathway (Kanada)
  • Language Co-op Programs (Kanada)
  • Holidays, Groups & Juniors (Kanada)

Fiyat Listesi 2017
İndirimli Fiyat Listesi 2017
Broşür 2018

Oxford International English Schools dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız  

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık