TORQUAY INTERNATİONAL SCHOOL


Torquay International School, 42 yıllık deneyimi boyunca 25.000'in üzerinde öğrenciye İngilizce eğitimi vermiştir. Okul öğrencilerin ihtiyaçlarına odaklanarak etkileşimli bir eğitim yöntemi uygulamaktadır. Deneyimli öğretmenlerin, iş ingilizcesi, yönetim,bankacılık, finans ve daha birçok alanda olmak üzere uzmanlıkları vardır.

Torquay: Torquay International School, 1972 yılında kurulmuştur. Okul, şehrin merkezine 5 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

Viktorya dönemi mimarisine sahip dil okulunda güzel tasarlanmış 20 sınıf vardır ve okulun etrafı bahçelik alandır. Öğrencilerin ders aralarında bu güzel bahçede dinlenme fırsatlar vardır. Güzel havalarda bahçe ayrıca voleybol, badmington ve barbekü partileri içinde kullanılmaktadır.

Dil laboratuvarı, kütüphane, bilgisayar merkezi, internet ve e-posta, geniş bahçeler ve voleybol sahasına sahip olan Torquay International School, spor faaliyetleri ve sosyal programları ile tüm öğrencilere dünyanın dört bir yanından arkadaşlar edinme imkanı sunar.

Genel İngilizce için yaş sınırı 16'dır. Ancak bu sınıflarda öğrencilerin çoğu 20-45 yaşlarındadır. İş ve Bankacılık kurslarındaki öğrenciler çoğunlukla 30-50 yaşlarındadır. Okulda tüm kurslarda genellikle 15-20 milletten toplam 100 öğrenci vardır. Kurslar 1 ila 50 hafta arasında değişir. 

Sunduğu Programlar:

- Genel İngilizce
- Cambridge Sınav Hazırlık
- IELTS Hazırlık
- TOEFL Hazırlık
- Executive İngilizce
- İngilizce+

Aile yanı konaklama, misafirhane, otel, öğrenci evleri, apartmanlar gibi konaklama seçenekleri mevcuttur. Okul şehir merkezine yakındır ve aileler ya yürüyerek ya da kısa bir otobüs yolculuğuyla ulaşılacak mesafededir.

British Council tarafından akredite edilmiş olup, English UK ve IALC üyesidir.

2017 Fiyat Listesi
2018 Fiyat Listesi
2017 Broşür


Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık