UNİTED INTERNATİONAL COLLEGE
Londra da dil eğitimi veren okullar, genelde büyük okullardır ve her birinde yaz aylarında 400-1000 arası, kış aylarında ise 200-700 arası öğrenci vardır. UIC büyük okullara göre hem merkez Londra’dır hem de küçük bir “butik” okuldur. Merkez Londra’da zor olan UIC’de kolaydır…

Herkes birbirine tanır… Esnek kurs ve zamanlamasıyla öğrencilere pek çok seçenek sunar UIC. Genel ve Yoğun İngilizce, Cambridge Sınav kursları, Staj programları populer programlarıdır. Öğleden sonra kursları pek çok öğrenci tarafından hem ekonomik olması hem de part-time çalışmaya fırsat tanıması açısından tercih edilir. Sandwich Programı İngiltere’nin en iyi programlarından birisidir.
Öğrenci 4 hafta İngilizce kursu sonrası 21 hafta süreyle bir İngiliz otelinde haftada 150-200 sterlin arası bir maaşla çalışır ve program sonrası “University of Cambridge Work Experience Examination” larına girerek İngilizcesini pratik olarak geliştirir.
UIC hem ekonomik hemde kaliteli eğitimin adreslerinden biridir Merkez Londra’da…

2013 Fiyat Listesi

Sundukları kurslar:

- Genel İngilizce,
- Akademik İngilizce,
- İş İngilizcesi,
- İelts hazırlık,
- Cambridge First Certificate,
- Cambridge Advanced,
- Üniversiteye hazırlık (Foundation)
- Communicaiton Station

Lokasyon: Londra

United International College dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık