OSCARS INTERNATİONAL


* Oscars International 01.01.2017 tarihi itibariyle Malvern House Dublin merkezini devralmıştır.
Oscars International İrlanda'da unutulmaz, kültürel ve eğitsel bir deneyim sunmaya odaklanmış bir dil okuludur. Kariyerinizde ilerlemek için ya da eğitim ihtiyaçlarınızın gelişimi için İngilizce programlarına katılın, Oscars International uluslararası uzmanlık ve bağlantıları ile hayatınızı geliştirmek için size yardımcı olabilir. 
Oscars International'da tesisler, kalite, müşteri hizmetleri ve programların beklentilerinizi aşması gerektiği bilinmektedir. Eğitimle benzersiz bir yaklaşım izleyerek bunu bir teknoloji, kalite ve yenilik karışımıyla birleştirerek, öğrencilerin tekrarlamak istedikleri bir deneyim kazanmalarını sağlamak ve yaşam boyunca daha da ileri götürmektir.
Oscars International Dublin, şehrin tam merkezinde Dame Street’te bulunmaktadır. Royal Bank, Trinity College, Grafton Street ve alışveriş merkezlerine çok yakın bir mesafede bulunmaktadır. Toplu taşımaya olan yakın mesafesi sebebiyle de öğrenciler konakladıkları ailelerin evlerinden okula çok rahat bir şekilde ulaşabilmektedirler. Oscars International İrlanda butik bir okul olması sebebiyle öğrencilerin beklentilerini karşılamak ve memnuniyetini üst seviyede tutmak amacıyla, eğitim programlarına, bina donanımlarına ve teknik ekipmanlarına fazlasıyla önem vermektedir.

Oscars International Bünyesinde Sunulan Kurs Programları:

  • General English
  • Business english
  • IELTS Exam Preparation
  • Combination Programmes
  • Proffessional Programmes
  • Courses for Groups
Konaklama Seçenekleri:
  • Kampüs içi rezidanslar
  • Aileyanı
  • Öğrenci Apartmanları
  • Yaz Yurdu
Okul Olanakları: Kütüphane, Klimalı ve rahat sınıflar, Cafe, Dinlenme Salonu, Ücretsiz WiFi, 24 saat öğrenci destek hattı, Havaalanı transferi, Haftalık Seminerler.

Sosyal Aktiviteler: Kültürel geziler, Dublin şehir turu,Dublin Viking ve doğa yürüyüşleri, Kültürel Festivaller, Partiler, Konser ve tiyatrolar, Filme geceleri,Haftasonu gezileri, Paris, Amsterdam gibi şehirlere denizaşırı seyahatler, Hayvanat bahçesi, botanik bahçesi gezileri, bilim sergisi, müze ziyaretleri, vb.

Fiyat Listesi 2017
Broşür 2017
Fiyat Listesi 2018
Broşür 2018


Oscars International dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık