SWAN ENGLİSH LANGUAGE TRAİNİNG


SWAN ENGLISH LANGUAGE TRAINING

Swan Training Institute olarak 25 yıllık yenilikçi deneyimiyle siz değerli öğrencilerine hizmet vermektedir. Hedefi ise 2020 yılında İrlanda’nın en iyi ve yenilikçi İngilizce ve Teacher Trainin kursu veren okul olmak, bunun için tüm teknolojik ürünleri siz değerli öğrencilerine sunmaktadırlar. Öğrencileri için ayarladıkları ailelerini titizlikle, İrlanda’nın en iyi ve kaliteli ailelerinden oluşturmaktadırlar

Size Swan Training Institute tercih etmeniz için üç sebep verebiliriz;

1- Şehrin tam merkezinde, ihtiyacınız olan tüm market, alışveriş merkezleri, otobüs durakları gibi yerlere çok yakın. Dolayısıyla istediğiniz zaman istediğiniz yerde olabileceksiniz.

2- Seviyenizi belirleyip en doğru sınıfa biz yerleştiriyorlar ve Ielts-teacher training kursu verip ACELS sertifikasına sahip nadir okullardandır.

3- Dublin de bulunup en iyi ve çok sayıda sosyal aktivite organize eden bir okul olma ünvanına sahiptir. Hafta sonu gezileri, ev ve pub partileri, karaoke geceleriyle burada bulunacağınız zamanı sıkılmadan, eğlenerek geçirebileceksiniz.
 

Sundukları programlar:
- Genel İngilizce
- Yoğun İngilizce
- IELTS Hazirlik
- CELT

Fiyat Listesi 2017
Broşür 2017
Fiyat Listesi 2018

Swan English Language Training dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.


Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 
 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık