MALACA INSTİTUTO

Malaca Instituto: Daha önce bir çok kez öğrenci gönderdiğimiz ve giden her öğrencimizin çok memnun kaldığı bir İspanyol dil okulu. Diğerlerinden daha büyük ve daha okul havasında. İspanya’nın fiziksel olarak en büyük dil okulu.
*Düşük sezonda öğrenci sayısı 130, yaz dönemi 280’e çıkıyor.
*Malaga şehir merkezinden biraz yukarıda.
*Salsa ve Flamenko dersleri de veriliyor ayrıca.
*Uluslararası dil okulu birliklerinden 6 tane ödülleri var bu sene.
*Yurt binası okulla bitişik odalar ensuite. Hepsi özel banyolu.
*12 seviyeleri var. Her seviye için 4 kitap işleniyor.
*19 öğretmen var. Hepsi de en 20 yıldan fazla okulda çalışıyor.
*Apartman konaklamalar ve aile yanı konaklaması da var. 10 dk yürüme mesafesinden başlayan uzaklıktalar.

Malaga şehrinde düşünüldüğünün tersine Arap oranı hiç de yüksek değil. İspanya'nın en büyük ve en güzel şehirlerinden biridir. Gezilip görülecek ve yapılacak çok şey var. İspanya dendi mi dil öğrenirken denize de girmek isteyecek öğrenciler için ideal bir şehir. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Madrid, Barcelona, Salamanca yerine bence çok çok daha avantajlı bir şehir.

Malaga’nın özellikle seçilmesindeki neden son yıllarda başlayan THY İstanbul-Malaga direkt uçuşlarıdır. Anlaşmalı okulları tercih eden öğrencilere THY’nın %15 ektra indirimleri de bulunmaktadır.

Fiyat Listesi 2016

Malaca Instituto dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.
 
Bilgi İstek Formu için tıklayınız 
İletişime geçmek için tıklayınız 
 
Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık