LİNGUAVİVA


LINGUAVIVA dünya çapında bir ağa sahip İtalya merkezli bir eğitim grubudur. 1976′dan bu yana LINGUAVIVA  insanlara İtalyan’a dilini öğrenme ve İtalyan kültürünü tanıma fırsatı sunmaktadır. Etkili ve kaliteli dil öğretimi, Modern öğretim yaklaşımları, kaliteli öğretmen kadrosu, mükemmel konaklama olanakları gibi daha bir çok neden  LINGUAVIVA’nın başarısındaki anahtar noktalardan sadece birkaçıdır.

Linguaviva Gup  Italian Ministry of Education tarafından İtalyan dilini ve kültürünü yabancı öğrencilere öğretmekte yetkili bir okuldur.

Linguaviva  ”Regione Toscana as Vocational Training Institution” tarafından belirli iş ve bölümlerde dil öğretimi için akredite olmuştur.

logo icq net

Linguaviva’non Uluslararası kalite güvence belgesi ISO 9001 ve yüksek standartları korunduğundan emin olmak için her yıl teftiş edilmektedir.

Linguaviva Grup ASILS üyesidir, ve bu grup öğrencilere İtalyan dilini öğretmeyi garanti eder.

İsveçte, Linguaviva Grup CSN (National Board of Student Aid) tarafından akredite edilmiştir.

 

Linguaviva’nın üyesi olduğu kuruluşlar.

 

IALC - International Association of Language Centres

NAFSA - Association of International Educators

Neden Linguaviva

Geniş Bir Program Yelpazesi;

Ders yelpazemiz tüm öğrencilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Öğrencilerimizin birçoğu tasarım, moda, mutfak sanatları, müzik veya İtalya’da mesleki kariyer ve daha ileri çalışmalar için kendilerine ağ geçidi olarak Linguaviva okulları seçerler. Ayrıca kurslarımız İtalyancayı aktivitelerle birleştirerek keyifli vakit geçirmenizi de sağlar.  Junior öğrenciler içinde birçok aktiviteden oluşan kurs seçenekleri de bulunmaktadır.

Yer Seçimi;

Linguavia öğrencilere İtalya’da bulundukları süre içerisinde birden fazla yerde kurs alma imkanı sunar.  Öğrenciler kurs yerlerini Florence ve Milano’da devam edebilir.

Öğrenciler İçin Sıcak Bir Ortam;

Her öğrenci bir birey olarak kabul edilir. Akademik kadromuza ek olarak, tam zamanlı personellerimiz öğrencilerin refah ve barınma ihtiyaçlarını gözetir. Öğrencilerin kendilerini rahat hissetmeleri ve İtalyan kültürünü tanımaları için okulumuz aktiviteler düzenler.

Deneyimli Öğretmenler ve Personel;

Okulumuz öğretmenleri eğitimleri ve iş tecrübelerine göre özenle seçilir. Ve öğrencilere kendilerini evindeymişler gibi hissettirmek için elinden geleni yaparlar.

Konaklama Seçenekleri;

Linguaviva okullarda tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için konaklama seçenekleri sunar. Okullar tarafından kullanılan tüm konaklamalar, okul konaklama görevlisi tarafından denetlenir. 

Floransa Kampüsü:

1976 yılında İtalya da ilk kampüsünü Floransa’nın tam merkezine kuran Linguaviva, 16 yaş ve üstü öğrencilere bir çok eğitim olanağı sunmaktadır.

Floransa, İngiltere’nin Oxford ve Cambridge gibi eğitim şehri olarak bilinir. Toplam 40 üniversite ve koleji bulunan Floransa toplam 45000 nüfusa sahiptir.

Milano Kampüsü:

1999 yılında Milano kampüsüyle eğitim alanında çapını genişleten Linguaviva, 18 yaş ve üstü öğrencilerine sayısız eğitim olanakları sunmaktadır.

Milano, 2012 de dünyanın en iyi eğitim imkanlarına sahip şehir seçildi. Bu Milano’yu diğer diğer lokasyonlardan farklı kılmaktadır.


Fiyat Listesi 2017
Fiyat Listesi 2018
Broşür 2018

Linguaviva dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.
 
Bilgi İstek Formu için tıklayınız 
İletişime geçmek için tıklayınız 
 
Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık