STUDİOİTALİA

Studioitalia 1985 yılında kurulan dünyanın her yerinden gelen öğrenciler için İtalyanca dil okuludur. Son 30 yıldır okul Roma'nın en önemli İtalyanca dil öğretim merkezlerinden biri olmuştur. 
Studioitalia öğrencileri kendi hedeflerine göre kendi programlarını inşa edebilmektedir. Studioitalia öğrencilere mümkün olan en iyi hizmeti ve deneyimi sunmak için tüm tutkusu, profesyonelliği, yeniliği ve yaratıcılığıyla çabalamaktadır ve çok dilli ve çok kültürlü bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Studioitalia'da italyanca gramer derslerinin yanında dilin nasıl kullanılacağıda öğretilmektedir. 

Studioitalia İtalyanca dil okulu Roma'nın merkezinde St. Peter's Church'a 5 dakikalık mesafede şehrin en önemli ticari caddelerinden birinde bulunmaktadır. Okulun etrafı restoranlar, sinemalar ve dükkanlarla çevrilidir. Okula çok yakın mesafede iki tane metro durağı ve şehrin birçok yerine ulaşmak için toplu taşıma durakları bulunmaktadır. Studioitalia ders kalitesini en üst düzeye çıkarmak ve öğrencilerle öğretmenler arasındaki ilişkiyi garanti altına almak için sınıf başına düşen öğrenci sayısını en fazla 10 kişi olarak tutmaktadır. Küçük sınıfların her öğrencinin kendi dil becerilerini geliştirmek ve her derse aktif olarak katılmaları için bir fırsat olduğuna inanılmaktadır.

Studioitalia bünyesinde sunulan kurs programları: 

  • Intensive Standard Course
  • Intensive Plus Course
  • CILS Preparation Course
  • Certificazione CILS
  • Junior Programme 
  • One to One
Akreditasyonluklar: International Language School, CILS, Ditals, Eaquals, Gaela, IALCA, ILS Travel, Italian in Italy.

Fiyat Listesi 2015

Studioitalia dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık