CORNERSTONE ACADEMİC COLLEGE

Cornerstone Academic College Kanada'da Ontario, Toronto'nun merkezinde yer alan bir dil okulu olup yabancı öğrencilere yabancı dil olarak İngilizce'yi öğrenmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Konum itibariyle alışveriş merkezleri, mağazalar, cafeler, restoranlarla çevrili bir bölgede öğrencilere sosyal bir şehir hayatı imkanı tanımaktadır. Sık sık çevredeki tarihi ve turistik yerlere okul tarafından turlar düzenlenmekte ve öğrenciler okul binasında bulunan spor merkezi dahil birçok alandan ücretsiz veya uygun fiyatlı olarak faydalanabilmektedirler.

Cornerstone Academic College Genel İngilizce, Akademik İngilizce, TOEIC ve TOEFL sınav hazırlık kursları vermektedir. Kursu başarıyla bitirdikten sonra Kanada'da College/Üniversite partner programlarına devam etmek isteyen öğrencilere IELTS ya da TOEFL sınavına girmeksizin okula yerleştirme hizmeti vermektedir.

Okul sınırları içinde İngilizce dışında bir dil konuşulmaması hakkında kesin bir kural bulunmaktadır ve herkesin buna uyması istenmektedir.

Lokasyon: Toronto

Fiyat Listesi 2014

Cornerstone Academic College dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız

İletişime geçmek için tıklayınız

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık