EMBASSY ENGLİSH


Embassy English Oldukça köklü ve güçlü bir eğitim kurumu olarak 40 yıldır beş ülkede 20 merkezde, dünya çapında 120’den fazla ülkeden katılımcıya uluslararası standartlarda eğitim vermektedir.

40 yıldır eğitim veren Embassy Dil Okulu, Amerika, İngiltere, İskoçya, İrlanda, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da da merkezleri bulunmaktadır.

Embassy Dil okulları her yıl yenilenen teknolojiyle uyumlu bir şekilde modernleşmekte ve katılımcı öğrencilerine ileri teknoloji imkânlarını sunmaktadır. 
Genel İngilizce dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programları gibi aralarından istediğinizi seçebileceğiniz çeşitli kursları mevcuttur.

Embassy, Study Group iş birliğiyle katılımcılarına İngilizce dil eğitimi yanı sıra, üniversite eğitimine devam etmek isteyen öğrencilerine de seçkin programlar da dunmaktadır. Cambridge Üniversitesi, Oxford Üniversitesi gibi hayali bile güzel olan okullara hazırlık programlarını pek az okulda bulursunuz, Embassy Dil okulları size ufkunuzu açacak ve sınırlarınızı zorlayacak imkânlar sunmaktadır.

Embassy Dil okulları, tüm ülkelerde sundukları İngilizce dil eğitimi yanı sıra, Avustralya da hem üniversite hemde kolej okullarıyla öğrencilere bağlantılı değil de direk lisans ve yüksek lisans eğitimlerini vermektedirler. İngilteredeki kolejlerinde ise, üniversiteye hazırlık (A level,GSCE vb programlar) kursları yanı sıra üniversite bünyesinde üniversiteye garanti giriş yapacağınız hazırlık programlar sunmaktadırlar.

Sunduğu Programlar:


· Genel İngilizce
· Uzun dönem (Akademik) İngilizce
· İş İngilizcesi
· IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge ESOL sınavlarına hazırlık
· Yaz okulları 


Lokasyonlar: Toronto, Victoria

2018 Fiyat Listesi
2018 Broşür

Embassy English dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık