VANCOUVER ENGLİSH CENTRE
Vancouver, Kanada şehir merkezinin en güzel yerlerinden birinde bulunan Vancouver English Centre, Kanada’nin lider eğitim kurumlarından biridir.İngilizce’yi Vancouver Kanada’da Öğrenin

İngilizce Dil Kurslarımız İngilizce gramer, konuşma, yazma ve dinleme yeteneğinizi hızlı ve kolay bir şekilde geliştirmenize yardım eder. Çok kisa bir süre içerisinde akıcı bir İngilizceye sahip olursunuz!

Mümkün olan en iyi genel eğitim tecrübesini sunmaya yönelik bilinçli çabalarımız, programlarimizin her aşamasına yansıtılmıştır. Tüm ögrencilerimizin, 15 değişik seviyede hazirlanmış müfredatımız sayesinde kendi seviyelerine en uygun ve en verimli şekilde İngilizce öğrenmelerini garanti ediyoruz. Öğretmenlerimizin tamamı üniversite mezunu olmalarinin yanisira dünya çapinda kabul gören İngilizce öğretme vasiflarina sahip eğitimcilerdir.

Vancouver English Centre, Kanada, kuruluş yılı olan 1993′den beri 24.000′den fazla öğrenciye eğitim vermiştir. Bu süreç içerisinde kendine özgü tüm İngilizce dil eğitimi ürün ve hizmetlerini de geliştirmeye devam etmistir.

2002 yilinda sehir merkezinde, Yaletown ‘daki yeni kampüsüne tasinan VEC, 47 derslik, alti bilgisayar laboratuari ve kantini ile, herşeyi içinde barındıran modern ve çekici bir binada eğitim vermektedir.

Vancouver English Centre, Kanada Özel Dil Okullari Dernegi (the Canadian Association of Private Language Schools – CAPLS)’nin kurucu üyesidir. VEC ayrica ALTO, FIYTO, NAFSA, IATEFL, AILIA, ISSP, Tourism Vancouver, ve the CFIB’nin onurlu bir üyesidir.

Vancouver English Centre’in emsalsiz İngilizce dil seviye sistemi kişisel yetenekleriniz doğrultusunda, daima ihtiyacınız olanı öğrenmenizi temin edecektir.

TOEFL, TOEIC ve IELTS Sinavlarina VEC’te Hazırlanın

Vancouver English Centre,Kanada sınava hazırlanma programları, sistematik ve verimli bir şekilde sınav puanlarınızı geliştirmeye yardım edecek şekilde hazırlanmıştır.

- TOEFL Sınav Hazırlığı
- TOEIC Sinav Hazırlığı
- IELTS Sinav Hazırlığı

Vancouver English Centre, Kanada’da Özel Ingilizce kursları da sunulmaktadır

İngilizce Konuşma Kursları

- İletişim
- İngilizce Düşünme

İngilizce Gramer Kursları

- Gramer

İngilizce Dinleme Kursları

- Dinleme
- Telaffuz

İngilizce Okuma ve Kelime haznesi Kursları

- Okuma ve Kelime haznesi

İngilizce Yazma Kursları

- Yazma

Ticari İngilizce Kursları

- Vancouver Internship Programı (VIP)
- Business English
- Grammar for Business Purposes
- Marketing
- Public Speaking

Seçmeli İngilizce Programları

- Akademik Hazirlik Diploma Progamı
- Staj Eğitim Progamı
- TEFL Sertifika Programı
- Kayak / Snowboard ve Ingilizce Programi
- Tatil Eğitim Programı

Vancouver-Kanada’da Homestay (Aile yanında Konaklama)

Vancouver English Centre, Kanada Ingilizce’nizi daha iyi kullanabilmeniz için size bu özel programi sunuyor. Bu program sayesinde Kanadali arkadaslariniz olacak, Vancouver ’i gezeceksiniz ve tecrübeli Kanadali ESL ögretmenleri tarafindan egitileceksiniz. Vancouver-Kanada’da aile yaninda konaklama (homestay) programiyla Kanada Dilini ve Kültürünü daha iyi ögreneceksiniz.

Vancouver English Centre, Kanada ve ABD’deki yüksekokul ve üniversitelerle bağlantı içerisindedir. Ayrica Guadalajara, Meksika’da da bir dil okuluna sahiptir. Gelecekteki egitimizi planlarken birçok seçenege sahipsiniz.

Sizleri Ingilizce Dil Egitimi için Vancouver – Kanada’ya davet ediyoruz. Kanada’nin önde gelen egitim kurumu VEC’de unutulmaz anlar yaşayacaksınız.

Vancouver English Centre Fiyat Listesi 2012
Vancouver English Centre Fiyat Listesi 2014

Lokasyon: Vancouver

Vancouver English Centre dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık