SPRACHCAFFE
Sprachcaffe Dil Okulları Dünyası’na hoş geldiniz. İster capcanlı, heyecan verici şehirlerde, ister deniz kenarındaki rengârenk kentlerde, kurumumuz 25 yılı aşkın süredir her yaşta kendini genç hisseden kişilere dil eğitimi sağlayan lider kurumlardan birisi olmuştur. Bizimle dil öğrenen binlerce kişi yüksek standartlardaki dil kurslarından daha fazlasını bulmanın keyfini yaşamışlardır.

Sprachcaffe/ Languages PLUS olarak dil öğrenme deneyiminin sadece dersler değil aynı zamanda gidilen ev sahibi ülkenin yaşam tarzını ve ritmini de yaşamak olduğuna gerçekten inanıyoruz. Bu şekilde dili etkin olarak öğrenmek ve aynı zamanda gelenekleri ve yaşam tarzını keşfetmek mümkün olmaktadır.

Malta, İngilizce dil eğitimi almak isteyenler için popüler bir destinasyondur.Akdeniz iklimine sahip olan ada ,bir çok aktivite, büyüleyici bir tarih, kültürel etkinlikler, güzel kumsallar ve eşsiz bir mutfak sunar.Dil okulumuz Malta'da, St.Julians ve St.Paul’s Bay olmak üzere iki bölgededir.İngilizce öğrenmek isteyenler için uzman kadrosuyla ve ana dili ingilizce olan öğretmenleriyle ideal bir ortam sunmaktadır.

ST PAUL’S BAY: Sadece yaz aylarında hizmet veren okulumuz deniz kenarında,küçük bir kasaba olan Buggiba’nın merkezindedir.Malta nın başkenti Valetta ya 10 km uzaklıktadır.
Sınıf mevcutları max. 15 kişidir.Konaklama seçenekleri aile yanı veya yurt ta paylaşımlı oda şeklindedir.Yurt okula yakın mesafede, havuzlu ve her oda da özel banyo vardır.

ST JULIANS: St. Julian’s ın sessiz bir bölümünde konumlanmıştır ama gece yaşamının merkezi olan Paceville’ye oldukça yakındır. Kampusümüz sınıfları, apartmanları, restoranları, bahçeleri, büyük bir yüzme havuzu, kum voleybol sahası ile öğrencilere harika bir çalışma ortamı sağlamaktadır. 

Broşür ve Fiyat Listesi 2018

Sprachcaffe dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık