ONCAMPUS LUNDCambridge Education Group, dünyanın önde gelen üniversitelerinde ilerleme süreci ve kaliteli hizmetleri ile 1952 yılından bu yana uluslararası eğitimin bir parçasıdır.
Cambridge Education Group 60 yılı aşkın süredir uluslararası öğrencilere üniversite hedeflerine ulaşması amacıyla yardım etmektedir. ONCAMPUS Lund, uluslararası öğrencileri master derecelerine hazırlamak amacıyla master hazırlık programları sunmaktadır. Öğrencilere gerekli İngilizce desteği ve akademik hazırlık amacıyla 1-3 semester eğitim verilmektedir.
Cambridge Eğitim Grubunun bir parçası olan ONCAMPUS, Lund'teki uluslararası öğrencilere yüksek kaliteli üniversite hazırlık programları sunmak için Lund Üniversitesi'yle ortak olarak çalışmaktadır. ONCAMPUS programları, öğrencilere, Lund Üniversitesi'ndeki Mühendislik ve Bilim alanında prestijli Yüksek Lisans programlarına hazırlanmak için mükemmel bir fırsat vermek üzere tasarlanmıştır. Lund Üniversitesi, 1666'da kurulan Kuzey Avrupa'daki en eski ve en geniş üniversitelerden biridir, dünya standartlarında öğretim, araştırma mükemmelliği, öğrenci nüfuzu, mezunlar başarısı ve dinamik öğrenci yaşamı üzerine uzun ve canlı bir geçmişe sahiptir.

Neden ONCAMPUS Lund'u seçmelisiniz?
  • QS World Rankings sıralamasında 70. sıradadır
  • Ericsson, Sony Mobile, Tetra Pak, Gambro ve Alfa Laval, Lund'de bulunan ve üniversitenin birlikte çalıştığı büyük ve tanınmış şirketler arasında yer almaktadır
  • Nobel Ödüllerine ev sahipliği yapmaktadır
  • Lund Üniversitesi, New York Times'a göre mezunlar için istihdam edilebilirlik için en iyi 100 üniversite arasındadır
ONCAMPUS Lund'da Sunulan Programlar:
  • Pre-Master's Preparation Programme (PMPP)
ONCAMPUS Lund'da Sunulan Bölümler:

Master:
  • Engineering
  • Science

Kabul Koşulları: 
  • Pre-Master's Preparation Programme (PMPP): IELTS 5.5-6.0, tanınmış bir üniversite lisans diploması
Başlangıç Tarihleri ve Ücretler:

Pre-Master's Preparation Programme (PMPP) için;
18 Eylül 2017
Yıllık (3 dönem): £16,995
13 Kasım 2017
Yıllık (3 dönem): £14,162

ONCAMPUS Lund hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.