ROME BUSİNESS SCHOOLRome Business School İtalya'nın başkenti Roma'da bulunan bir işletme okuludur. Yöneticilere ya da yöneticilik yeteneklerini geliştirmek isteyen öğrencilere yönelik olarak master programları sunmaktadır.

Rome Business School hakkında daha detaylı bilgi için okulun broşürünü inceleyiniz.

Sunulan Master Programları: 

Master Business Administration (MBA)

* Program ücreti 15.000 Euro olup, Türk öğrencilere %50'ye kadar burs verilebilmektedir. Burs başvurusu için öğrencilen bir cover letter yazması yeterlidir. MBA programı için 2 yıl iş deneyimi aranmaktadır.

Master in Marketing and Communications

* Program ücreti 12.000 Euro'dur. Türk öğrencilere belirli oranlarda burslar verilebilmektedir. Programa katılmak için iş deneyimi aranmamaktadır.

Master in International Human Resources Management

* Program ücreti 12.000 Euro'dur. Türk öğrencilere belirli oranlarda burslar verilebilmektedir. Programa katılmak için iş deneyimi aranmamaktadır.

- Master of Arts and Cultural Management

* Program ücreti 3.500 Euro'dur. Türk öğrencilere belirli oranlarda burslar verilebilmektedir. Programa katılmak için iş deneyimi aranmamaktadır.

- Master In Political Marketing

* Program ücreti 3.500 Euro'dur. 

- Master in E-Health Management

* Program ücreti 3.500 Euro'dur. 


Programlarla ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için programların üzerine tıklayınız. 

Programların Ekim ve Mart aylarında başlangıçları bulunmaktadır. International öğrenciler için son başvuru tarihi program başlangıçlarından en az 2 ay öncedir. 

Başvuru için gerekli belgeler;

• Başvuru Formu
• Curriculum Vitae
• İş Deneyimi (MBA programı için 2 yıl iş deneyimi aranmaktadır.)
• Motivational letter: indicating why you wish to enroll, your expectations and your professional objectives (no more than 200 words)
• University transcripts
• Copy of your Passport/ID
• IELTS, TOEFL yada İngilizce mülakatı (B2 düzeyinde İngilizce bilgisi aranmaktadır).


Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Rome Business School'un Türkiye resmi kayıt ve başvuru ofisidir. Öğrencilerimizin tüm işlemleri tarafımızdan ücretsiz şekilde yapılmaktadır. Sorularınız ve başvurularınız için bize 0212 249 9489 nolu numaradan ulaşabilir ya da info@academix.com.tr 'ye e-mail atabilirsiniz.