İRLANDA'DA SEMESTER ABROAD

Türkiye’de üniversite okuyan öğrenciler Semester Abroad programıyla üniversite eğitimlerinin 1 dönemini yada 1 yılını yurtdışındaki başka bir üniversite bünyesinde geçirerek, uluslararası bir eğitim tecrübesi şansına sahip olmaktadırlar.

Semester Abroad programı Erasmus’a alternatif bir program olup, programın kabul koşulları başvuru yapılacak olan üniversiteye göre değişiklik göstermektedir. Ancak genel olarak öğrencilerden belirli bir not ortalaması ve İngilizce seviyesi istenmektedir. Program boyunca alınan dersler genellikle öğrencinin kendi üniversitesine kredi olarak transfer edilebilmektedir.

ISA İrlanda'da 5 üniversite ile 3 şehirde semester abroad programı sunmaktadır. İrlanda renkli gelenekleri, dansları, lezzetli yiyecek ve içecekleri, eklektik müzik tarihi, sıcak ve misafirperver insanları ile bilinir.

İrlanda ISA programları, üniversite okurken akademik bir değişiklik isteyen öğrenciler için büyük fırsatlar sunmaktadır. Dublin, Galway ve Limerick'de sunulan programlar, İrlanda'nın zengin mirasını keşfetmenizi ve diğer yandan bir dönemlik İralanda eğitim sistemini tanıma şansı yakalamanızı sağlar.

İrlanda'da Semester Abroad için Üniversiteler:

DUBLİN

GALWAY LIMERICK
İrlanda'da Semester Abroad programları için Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, ISA ve SAI organizasyonları ile partnerliği sayesinde öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okullar ile ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız

İletişime geçmek için tıklayınız

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık