ARBUTUS COLLEGE

Günümüzde birçok iş ayrıntılı bir bilgi, birkaç yıllık iş deneyimi ve akıcı İngilizce gerektirir. Ancak, ilk etapta bir iş elde etmek için yeterli deneyime sahip olmadan gerekli deneyim nasıl kazanılır? Arbutus College bu konuda size yardımcı olabilir.

Arbutus College'da eğitim alan öğrencilerin derinlemesine sektör bilgisi gelişir, değerli bir iş deneyimi sağlanır ve iletişim becerileri artar. Öğrencilere yerel işletmelerde çalışma fırsatı sunan Arbutus College, eğitim sonrası sektörün önde gelen eğitim ortaklarından akreditasyonlar alarak kimlik bilgilerinizi artırmanızı sağlayacaktır.

Arbutus College 2002 yılında Vancouver'da öğrencilere benzersiz bir iş ve iletişim eğitim yapısını sağlamak amacıyla kurulmuştur ve tek bir merkezi vardır. 1000'den fazla mezunu ile yapılan çeşitli anketlerde, öğrenciler seçtikleri programlardan memnuniyetlerini en yüksek düzeyde yansıtmışlardır. Sonuç olarak Arbutus College öğrencileri iş piyasasında iyi pozisyonlar için rekabet güveni artmıştır.

Misyonu, küresel iş piyasasında başarı mezunlar hazırlamak için iletişim ve mesleki becerilerini entegre kaliteli bir eğitim sunmaktır.

Arbutus College bünyesinde sunulmakta olan Sertifika ve Diploma programları:

  • Business Management
  • Hospitality Management
  • Marketing
  • International Trade
  • Translation & Interpretating
Fiyat Listesi 2015
Broşür 2015

Arbutus College'ın Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız  

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık