NABA

NABA (Nuova Accademia di Belle Arti)

Eğer Milano (Moda ve Tasarımın dünya başkenti) daki yaratıcı dünyayı yakından tanımak istiyorsanız, Milano enerjik kentsel atmosferi ve aşikar yaratıcılığıyla sizin bir sonraki durağınız.

Uluslararası genç tasarımcılardan oluşan bir takımın parçası olun, projeyi yaratmaya ve geliştirmeye başlayın ve dünya çapında 40tan fazla sayıda ülkeden gelen yeni arkadaşlarla tanışın. Daha ne bekliyorsunuz? Bu yaz için planınızı yapın!

NABA öğrencilerle profesyonelleri birleştirir ve geleneksel disiplinle yeni teknoloji ve proje amaçlı İtalyan moda ve tasarım kültürünü bütünleştirir. Bu girişim devam eden deneyim ve yeni trend araştırmalarından kaynaklanmaktadır ve her yaz tüm dünyadaki öğrenci ve profesyonelleri cezbetmektedir.

Naba Yaz Okulu broşürünü incelemek için lütfen tıklayınız.
Naba Yaz Okulu 2018 Promosyonu için lütfen tıklayınız.

2018 NABA Yaz Okulunda Açılan Kurslar
2018 NABA Yaz Okulu Tarihleri
»» Birinci session: 26 Haziran - 6 Temmuz 2018
»» İkinci session: 10 Temmuz - 20 Temmuz 2018
»» Üçüncü session: 24 Temmuz - 3 Ağustos 2018

* Tüm programların her session'da başlangıcı bulunmamaktır. 

2018 NABA Yaz Okulu Ücretleri

• 1,595 EUR tuition fee for a 2-week session (45 hours of lesson over 9 days)
• 2,795 EUR tuition fee for a 4-week session (90 hours of lesson over 18 days)
•3,995 EUR tuition fee for a 6-week session (135 hours of lesson over 27 days)

Fiyata dahil olanlar: sınıf çalışmaları, dersler ve rehberli geziler.
Fiyata dahil olmayanlar: uçak bileti, konaklama, yerel ulaşım ve yemekler.

Kabul Kriterleri
»» Tüm dersler İngilizce olarak gerçekleştirilecektir. Bu sebeple yeterli düzeyde İngilizce bilgisine sahip olunması gerekmektedir.
»» Bazı alanlara yönelik olarak I, II ve III olarak farklı düzeylere yönelik kurslar açılmaktadır. Öğrenciler kendi seviyelerine en uygun olan kursu seçme konusunda sorumludurlar.
»» Minimum 18 yaşında olmak gerekmektedir. 16 yaşındaki öğrenciler velilerinden izinli olarak ve konuyla alakalı bilgiye sahip olmaları durumunda programlara kabul edilebilmektedir. 


Kredi Saydırma
NABA'nın yaz okuluna katılan öğrenciler tamamladıkları her 2 haftalık kurs (45 saatlik eğitim) için 3 ECTS kredisi kazanmaktadırlar. Bu dersleri üniversite öğrencileri kendi üniversitelerine transfer ederek, ders yerine saydırabilmektedirler. 

Konaklama

Naba Yaz Okulu konaklama broşürünü incelemek için lütfen tıklayınız.

NABA'nın Türkiye yetkili kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti (program içerikleri, başvuru koşulları, kabul detayları vs.) sunmasının yanı sıra aynı zamanda öğrencilerin burs imkanlarından faydalanmasını sağlamaktadır. Lütfen detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız
İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık