NYFA

New York Film Academy Floransa, Italya Summer Sessions
Floransa, Rönesans'ın doğduğu, yüzlerce yıldır sanatçılara ilham ve beslenen bir şehirdir. New York Film Academy’nin Floransa, Italya şehrindeki merkezinde eğitim almak ve katılımcı her öğrencinin kendi filmini çekmek için en iyi yeri bulması, teşvik edilmektedir. 

NYFA'nın bu özel çalışması geleneksel bir ders değildir. Bu program sinema için gerçek bir film seti gibi yoğun bir çalışmaya odaklanmıştır.
NYFA katılımcılardan disiplin, enerji ve bağlılık ile çalışmasını bekler. NYFA katılımcılarına üstün olanaklar, yüksek standartlarda, profesyonel ekipman ve olağanüstü eğitim içeriği sunmaktadır.

Bahar döneminde, Filmmaking or Acting in Florence, Italy, programı için başvurular devam etmektedir.

4 and 8-week Filmmaking workshops
4 and 8-week Acting for Film workshops (all workshops begin March 13th, 2016).
Filmmaking Workshops
4-Week (March 13th – April 9th)
8-Week (March 13th – May 7th)
The 4 and 8-week Filmmaking workshops challenge students to directly interact with the Florence culture and people and put their knowledge to work by creating a series of short films.
Acting for Film Workshops
4-Week (March 13th – April 9th)
8-Week (March 13th – May 7th)
In the 4 and 8-week Acting for Film workshops, students have the opportunity to bring stories and characters to life, with a focus on the culture and history of Florence, Italy.

New York Film Academy Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık