SANTA BARBARA CİTY COLLEGESanta Barbara City College, Santa Barbara County'nin güney sahilinde hizmet veren kapsamlı bir community college'dir. 1909'da kurulan Santa Barbara City College Amerika'daki en iyi community college'lardan biri olarak bilinir. Kolej, ön lisans ve sertifika programlarının yanı sıra lisans derecesine yönelik ilk iki yıl boyunca eğitim veren transfer programları da içerir. Öğrenciler seçkin fakültesi, küçük sınıfları, son teknoloji tesisleri, öğrenci destek servisleri ve inanılmaz konumu nedeniyle SBCC'ye ilgi duymaktadırlar.

Sunulan Programlar:

Santa Barbara City College'ın sunduğu kurs programlarını incelemek için tıklayınız.

Başlangıç ve Son Başvuru Dönemleri:

Santa Barbara City College'ın Eylül ve Ocak aylarında olmak üzere iki başlangıç dönemi bulunmaktadır. Eylül başlangıçları için 15 Haziran, Ocak başlangıcı için 15 Kasım son başvuru tarihleridir. 

Başvuru için Gerekli Belgeler:

  • International Student Admission Application Form
  • 50$ Application Fee
  • Sponsor mektubu
  • Banka mektubu ($25,619.00 for fall/spring, and $29,972.00 if attending summer session)
  • 2.00 (GPA)
  • TOEFL/IELTS scores are NOT required to apply.
Program Ücretleri:

Santa Barbara City College'ın program ücretlerini görmek için tıklayınız.

Santa Barbara City College'ın Türkiye yetkili kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti (program içerikleri, başvuru koşulları, kabul detayları vs.) sunmasının yanı sıra aynı zamanda öğrencilerin burs imkanlarından faydalanmasını sağlamaktadır. Lütfen detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız
İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık