ST. LAWRENCE COLLEGE

St. Lawrenece College 1967 yılında Kanada'nın Ontario eyaletinde kululmuştur. Okul Kanada'nın en popüler şehri olan Toronto'ya sadece 2,5 saat uzaklıkta bulunmaktadır. Okulun üç adet kampüsü bulunmaktadır. Bunlar; Kingston, Brockville, ve Cornwall kampüsleridir. Her kampüste farklı bölümler sunulmaktadır.

Kingston Campus'ünde daha çok Business Administration, General Business, Home Economics, Early Childhood, Engineering Technology ve Electronics Technician gibi bölümler sunulmaktadır. Cornwall kampüsünde ise daha çok öğrencilerin pratik yapma ve laboratuvar ortamında eğitim görmeleri amaçlanmıştır.

St. Lawrence College öğrencilere 85'den fazla lisans, diploma ve master programı sunmaktadır. 

Tüm programların listesine ulaşmak için tıklayınız.

Tüm programların fiyatlarına ulaşmak için tıklayınız

Bölümlere göre kabul koşullarına ulaşmak için tıklayınız


İngilizce Yeterlilik İçin Aranan Kriterler:

- St. Lawrence College English as a Second Language Advanced Level Certificate. The required score is 60% except for degree and post-graduate programs which require at least 70%.

- TOEFL (Test of English as a Foreign Language): A minimum score of 78 on the internet-based test, 213 on the computer-based test is required except for degree and post-graduate programs. TOEFL for degree and post-graduate programs: 83 internet; 220 computer.

- IELTS (International English Language Test Service): The required score for this British-based test is 6.0 overall, with a minimum score of 5.5 in each section except for degree and post-graduate programs. IELTS for degree and post-graduate programs: 6.5 overall with a minimum 6.0 in each section.


Başvuru Tarihleri:

St. Lawrence College yılın her dönemi başvuru kabul etmektedir. Programların genel olarak Eylül ve Ocak aylarında başlangıçları bulunmaktadır.

Programları başlangıç dönemlerini ve müsaitlik durumlarını görmek için tıklayınız

 

St. Lawrence College'ın Türkiye yetkili kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti (program içerikleri, başvuru koşulları, kabul detayları vs.) sunmaktadır. Lütfen detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız
İletişime geçmek için 
tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık