BASKETBOL KAMPI

Lock Haven, PA

İlk olarak Amerika’da keşfedilmiş bir spor olan basketbol, dünyanın dört bir köşesinde çok sevilerek oynanılan global bir spor haline gelmiş durumdadır. Bu program ile siz de deneyimli koçlar gözetiminde basketbol öğrenecek, üniversiteden oyuncular ile aynı çatı altında oynayabilme fırsatını yakalayacaksınız.Lock Haven’in güven dolu, sakin ve huzur dolu ortamında İngilizce'nizi geliştirirken, haftasonları düzenlenecek olan Philadelphia ve dünyaca ünlü Hershey-Park turlarında yerlerinizi alacaksınız.

FLS Lock Haven University Basketbol Kampı

Lock Haven Üniversitesi bünyesinde gerçekleşen bu üç haftalık program süresince lisanınızı geliştirirken, bir yandan da basketbol yeteneklerinizi ortaya koymak ve bir sonraki seviyeye taşıma şansınız olacak. Antreman tekniği ve disiplinini, hem bireysel hem de takım olarak defans ve hücüm tekniklerini ve zıplayarak atışın püf noktalarını 2003 PSAC Western Division Yılın Koç’u ödülünü almış, çok tecrübeli Lock Haven Üniversite eğitmenleri tarafından öğreneceksiniz. Bazı gün ve saatlerde, lokal üniversite öğrencileri de sizlere de 

FLS Lock Haven University - Philadelphia Turu

Superstar Andre Iguodala’nın da oyuncusu olduğu Philadelphia 76ers’a ev sahipliği yapan güzel Philadelphia şehrine yapılacak kapsamlı bir gezi de programın bir parçasıdır. Independence Hall gibi tarihi yapıtaşlarına düzenlenecek gezilerin yanı sıra, Philadelphia’da zaman geçirdikçe şehrin güzelliği ve mağazaların zenginliği dikkatinizden kaçmayacak. Program içerisinde aynı zamanda Amerika’nın en ünlü çikolata şirketlerinden biri olan Hershey’a it Hershey Eğlence Parkı’nı ziyaret edip, buradaki hızlı tren ve diğer benzeri eğlence araçları ile doyasıya eğleneceksiniz.

Program Takvimi

Başlangıç Günü    Bitiş Günü   Program Ücreti  
June 29, 2014   July 19, 2014   $ 3195  
July 13, 2014   August 2, 2014
  $ 3195
 

Program İçeriği

Haftada 18 Ders İngilizce

Merkez dahilindeki tüm imkanlardan serbest yararlanma. Ders Kitapları programa dahil olup, FLS T-Shirt'i program dahilinde, Mezuniyet Sertifikası programın bitiminde öğrencilerimize sunulacaktır.

Aile Yanı Konaklama

Çift Kişilik Odada Yarım Pansiyon Konaklama.
Çift Yön Havaalanı Transferi University Park Airport (SCE).

Haftada 12 Basketbol Dersi

Merkez dahilindeki tüm imkanlardan serbest yararlanma. Ders Kitapları programa dahil olup, FLS T-Shirt'i program dahilinde, Mezuniyet Sertifikası programın bitiminde öğrencilerimize sunulacaktır.

Gezi ve Aktiviteler

Eğitimli FLS görevlileri gözetiminde öğrencilerimiz birbirinden güzel ve çeşitli gezilerimize katılma imkanına sahiptir.

Aktiviteler:
  • Philadelphia Turu
  • Hershey Amusement Parkı
  • DJ Dance Partisi
  • State College Turu
  • Amish Country Turu
  • Mezuniyet Partisi