HİP-HOP DANS KAMPI

Boston, MA

FLS Fisher College Hip-Hop Dans Kampı

Hip-hop dansına ilginiz var ise, bunu hip-hopun doğduğu ülkede öğrenmekten daha doğru ne olabilir! Son birkaç onyılda tüm dünyayı saran bu akımı, profesyönel eğitmenler eşliğinde, en son ve en yeni figürleri ile keşfetmek isterseniz, işte bu program tam size göre. Status Quo and G. Montana gibi isimlerin de çıkış yaptıkları şehir olan Boston’daki bu programımızdan büyük bir keyif ve ilham alarak döneğinize eminiz!

FLS Fisher College Hip-Hop Dans Kampı

Hip-Hop Dans kursuna katılan öğrenciler, küçük gruplar halinde, konusunda uzman eğitmenler eşliginde ve en yeni tekniklerle işlenen dans figürleri ile korele çalışmalarını, düzenli bir kareografiye uygun olarak her ders gerçekleştiriler. Program öncesindeki oryantasyon esnasında ilgili dansın doğuşu, tarihçesi, teknikleri ve kamp planı ile ilgili detail bilgi alan öğrencilerimiz; programı tamamlamaları sonrasında da final performanslarını içeren bir kayıt DVD’si ile evlerine dönmenin ayrıcalığını yaşarlar.

Kampın konaklaması Boston’un merkezine 5 dakika, mağazaları ile ünlü Newbury’e yürüme mesafesinde olmakla beraber, Boston’un tiyatro ve sanat bölgesinin de hemen yanıbaşında olan Fisher College bünyesinde gerçekleşmektedir. Program boyunca devamlı olarak rehber eşliğinde yapılan geziler sayesinde öğrencilerimiz tüm yakındaki merkezleri ve ilgi çekici lokasyonları ziyaret edip bu kültür dolu şehrin havasına ve tarzına hemen uyum sağlayabilmektedirler.

Program Takvimi

Başlangıç Günü    Bitiş Günü   Program Ücreti  
June 30, 2013   July 20, 2013   $ 3395  
July 14, 2013   August 3, 2013   $ 3395  

Program İçeriği

Haftada 18 Ders İngilizce

Merkez dahilindeki tüm imkanlardan serbest yararlanma. Ders Kitapları programa dahil olup, FLS T-Shirt'i program dahilinde, Mezuniyet Sertifikası programın bitiminde öğrencilerimize sunulacaktır.

Yurt Konaklama

Paylaşımlı odada haftaiçi yarım pansiyon, haftasonu sadece kahvaltı.
Çift Yön Havaalanı Transferi - Boston Logan International Airport (BOS).

Haftada 10 Dans Dersi

Çalışmalar boyunca salon kullanımı ve final performans DVD’si.

Gezi ve Aktiviteler

Eğitimli FLS görevlileri gözetiminde öğrencilerimiz birbirinden güzel ve çeşitli gezilerimize katılma imkanına sahiptir.

Aktiviteler:
  • Newbury Street
  • Freedom Trail
  • Beacon Hill
  • Faneuil Hall ve Quincy Market Turu
  • Boston Duck Turu
  • Mezuniyet Partisi
  • New England Akvaryumu (Opsiyonel)
  • Six Flags Amusement Park (Opsiyonel)
  • New York City Weekend (Opsiyonel)