SÖRF KAMPI

Los Angeles

@ FLS Marymount College

FLS Sörf Kampı

Rancho Palos Verdes sahilinde konuşlanmış olan Marymount College, sizleri hergün temel İngilizce ve sörf derslerinin sunulduğu, benzersiz tecrübeler yaşayacağınız bu özel programa davet ediyor.

Kaliforniya’nın en ünlü sahillerinden biri olan Huntington Beach’de yumuşacık kumlarda, küçük gruplar halinde, Amerika’nın en ünlü sörf okulunun deneyimli hocaları eşliğinde öğreneceğiniz bu sporda uzmanlaştıktan sonra, sizin için artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak.

FLS Marymount College Kampüsü

Marymount College’ın Pasifik Okyanusu manzaralı muhteşem kampüsünde İngilizce eğitimlerini görecek olan öğrencilerimiz, aynı zamanda modern kasaba evi tarzında inşa edilmiş yurtlarımızda konaklama imkanı bulacaklar. Her hanenin kendine ait bir mutfağı ve oturma alanı bulunmaktadır.  Öğrenciler, düzenli olarak çalışan servis otobüsü sayesinde hem yurtları ile okul arasında hem de yakındaki alışveriş merkezlerine kolay ulaşım sağlayabilmektedirler.

Programımız sörf dersleri ve İngilizce programının beraberinde; Santa Monica, Venice Plajı, Hollywood ve Beverly Hills gibi gezi ve aktiviteleri de içeriğinde barındırmaktadır.

Program Takvimi

Başlangıç Günü    Bitiş Günü      Program Ücreti  
June 29, 2014     July 19, 2014     $ 3395  
July 6, 2014     July 26, 2014     $ 3395  
July 13, 2014     August 2, 2014     $ 3395  
July 20, 2014     August 2, 2014     $ 2570  

Program İçeriği

Haftada 18 Ders İngilizce

Kampüs dahilindeki bilgisayar laboratuvarı ve kütüphaneyi serbest kullanım. Ders Kitapları programa dahil olup, FLS T-Shirt'i program dahilinde, Mezuniyet Sertifikası programın bitiminde öğrencilerimize sunulacaktır.

Yurt Konaklama

Haftaiçi yarım pansiyon, haftasonları sabah kahvaltısı.
Çift-yön havaalanı transferi - Los Angeles Uluslararası Havaalanı (LAX).

Her hafta uzman öğretmen ile 10 Sörf dersi

Sörf tahtası ve sörf kıyafeti programa dahildir.

Gezi ve Aktiviteler

Eğitimli FLS görevlileri gözetiminde öğrencilerimiz birbirinden güzel ve çeşitli gezilerimize katılma imkanına sahiptir.

Aktiviteler:
  • Hollywood Turu
  • Santa Monica
  • Venice Beach
  • BBQ Partisi
  • Beverly Hills Turu
  • Mezuniyet Partisi
  • Disneyland (Opsiyonel)
  • Üniversal Stüdyoları (Opsiyonel)
  • Soak City Su Parkı (Opsiyonel)