TİYATRO KAMPI

Los Angeles

@ FLS Marymount College

FLS Tiyatro Kampı Prova

Yıldızların mekanı Hollywood’u ziyaret etmeye, hayallerinize giden ilk adımı atmaya hazır mısınız? Olağanüstü güzel Marymount College kampüsünde gerçekleştirilen bu üç haftalık program boyunca, Los Angeles’in seçkin eğitmenleri ile, dünyanın dört bir yanindan gelen öğrencilerle aynı ortamda, kendini ifade sanatı, sahnede hareket sanatı, karakter analizi, improvizyon, karakter oluşturma ve ona hakim olma ile sahnedeki diğer karakterler ile etkileşim teknikleri üzerine eğitimler alacak ve İngilizce'nizle beraber tiyatro yeteneklerinizi de geliştirebileceksiniz.

Programımız günlük tiyatro çalışmaları, Hollywood ve Universal Stüdyo gezilerini, local bir tiyatronun kulis turunu ve 2 adet canlı tiyatro gösterimini içermektedir.

Hepsi alanında uzman eğitmenlerimizin, en yeni tekniklerle işledikleri Temel Sınıf dersi ile öğrencilerimiz bu heyecan verici kamp esnasında lisan bilgilerini de geliştirme şansını yakalayacaklar.

Programın sonunda her öğrencimiz program süresi içerisinde göstermiş olacağı canlı sahne performasının kaydını içeren DVD’yi alıp, benzersiz deneyimlerini ölümsüzleştirebileceklerdir.

Program Takvimi

Başlangıç Günü Bitiş Günü     Program Ücreti  
June 22, 2014 July 12, 2014     $ 3585  
July 6, 2014 July 26, 2014     $ 3585  

Program İçeriği

Haftada 18 Ders İngilizce

Kampüs dahilindeki bilgisayar laboratuvarı ve kütüphaneyi serbest kullanım. Ders Kitapları programa dahil olup, FLS T-Shirt'i program dahilinde, Mezuniyet Sertifikası programın bitiminde öğrencilerimize sunulacaktır.

Yurt Konaklama

Haftaiçi yarım pansiyon, haftasonları sabah kahvaltısı.
Çift-yön havaalanı transferi - Los Angeles Uluslararası Havaalanı (LAX).

Uzman eğitmenler ile haftada 10 film çekim dersi.

Sahne performansını içeren DVD.

Gezi ve Aktiviteler

Eğitimli FLS görevlileri gözetiminde öğrencilerimiz birbirinden güzel ve çeşitli gezilerimize katılma imkanına sahiptir.

Aktiviteler:
  • Hollywood Turu
  • Beverly Hills Turu
  • Santa Monica and Venice Sahili
  • Tiyatro Sahnesi Ziyareti
  • 2 Ücretsiz Tiyatro Gösterisi
  • Üniversal Stüdyoları
  • Disneyland (Opsiyonel)
  • Soak City Su Parkı (Opsiyonel)