EXCELLENCİA


Dünyayı yaşamak, anlamak ve yorumlamanın bir yolu da yeni bir dil öğrenmektir. Excellencia'da öğrenciler Fransızca'yı yaşayarak öğreniler ve Fransız kültürünü keşfederler. Excellencia son 20 yıldır Troissy'de bulunan kampüsünde sunduğu yaz okulu programları ile üst düzey Fransızca eğitimi vermiştir. Paris'e sadece 1 saatlik mesafede bulunan kampüsünde bugüne kadar 8000'den fazla genç öğrenciye Fransızce eğitimi vermiştir. Okulun önceliği öğrencilerin güvenliğini ve rahatını sağlamaktır. 
Fransızca Yaz Kampı arkasındaki fikir çocuğunuzun dünyayı yeni bir gözden keşfetmesini sağlamak ve yakın, güvenli ve sıcak bir aile ortamında kendileri hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlamaktır. 5 hektarlık ağaçlarla kaplı olan kampüs, çocuğunuza mükemmel koşullarda keşfetme ve öğrenme için özgür bir yeşil alan sunmaktadır. 

  • Kaliteli konaklama; Kız ve erkekler için ayrı binalarda geniş odalar
  • Yüksek güvenlik: 5 hektarlık kampüs alanının tamamı güvenlik kameralarıyla izlenmektedir ve kampüs alanına sadece elektronik kartlarla giriliebilmektedir.
  • Kampüs içinde hazırlanan çeşitli ve dengeli beslenme programı
  • Çocukların 20'den fazla spor aktivitesini gerçekleştirebileceği tesisler; yüzme, golf, badminton, beyzbık gibi
Fransızca Dersleri: Fransızca Yaz Kampında haftada 15 saat Fransızca dersleri verilmektedir. Fransızca öğretme ya da geliştirme eğitimi ağırlıkla spor, kültür ve sanat etkinlikleri organizasyonlarıyla yapılmaktadır. Derslerde öğrencilere okuma, yazma, dinleme ve anlama yeteneklerinin yanı sıra jestler ve kültürel referanslarda öğretilmektedir. 

Haftalık örnek takvim için tıklayınız.

Yaz Kampı Tarihleri: Fransızca yaz kampları 25 Haziran 2017 tarhi ile 19 Ağustos 2017 tarihleri arasında istediğiniz bir pazartesi başlayıp seçtiğiniz hafta sonunda pazar günü bitmektedir.

Fiyatlar: Excellencia Fransızca Yaz Kampı Türkiye yetkili kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti (program içerikleri, başvuru koşulları, kabul detayları vs.) sunmasının yanı sıra aynı zamanda öğrencilerin burs imkanlarından faydalanmasını sağlamaktadır. Lütfen detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız
İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık