FRANSA'DA YAZ OKULLARI

Fransa'da yaz okulları başkent Paris ve Nice olmak üzere iki lokasyonda bulunmaktadır. Fransızca standart programların yanısıra tenis, diving gibi ek kurslar ve birçok aktivite ile Fransa yaz okulu öğrenciler için unutulmaz bir deneyim olacaktır.
Farklı yaş aralığında birçok kategoriye ayrılan programlar ve konaklama çeşitleriyle okullar, öğrencilerin kendilerini rahat ve güvende hissetmeleri ilk öncelik olduğunun bilincindedirler. Bu yüzden kontrollü bir yerleştirme yapmaktadırlar. Aile yanı, yurt gibi konaklama alternatiflerini sürekli denetler ve standartları öğrencilerin beklentilerine uygun bir eşleme ile sunarlar. 

Yaz okulu için Fransa'yı tercih eden öğrenciler, Fransızca öğrenirken bir yandan da Fransız kültürünü keşfederek dili daha etkin bir biçimde kullanacaklardır. Fransa göz alıcı güzellikler ve kaliteli eğitimi ile öğrenciler için doğru bir seçimdir. Yaz okulunda kurslar Fransızcayı ihtiyaçlarınız doğrultusunda ve ayırabileceğiniz zamana göre öğrenme imkânı verir. Öğrenciler dil eğitimi alırken katılacakları sosyal aktiviteler, şehir turları ve kültürel etkinliklerle eğlenerek dil öğrenmenin keyfini sürerler. Aynı zamanda farklı kültürlerden arkadaşları ile pratik yaparak sosyal açıdan zenginleşebilirler.

Azurlingua ve Accord, Fransa'da yaz okullarını tercih edecek öğrenciler için iki alternatif ve kaliteli okuldur.

 Azurlingua

 

ACCORD French Language School