HARROW HOUSE1969 yılından beri junior programları sunan okul, İngiltere’nin yaz dönemlerinde en uzun junior programı sunan nadir okullardan biridir.Okulun başarılı yaz programı yapmasından dolayı, yaz kampına katılan öğrencilerin yaklaşık % 40 bir sonraki sene ve hatta daha sonraki senelerde yaz kamplarını geçirmek için gelmektedirler. Bu başarının sırrı uzun yıllara dayanan tecrübeyle birlikte  profesyonel, tecrübeli  çocuk eğitimi almış öğretmenleriyle haftanın 7 günü tam gün rakipsiz aktivite imkanları sunmak ve çocuklarınızı bir öğrenciden çok kendi çocuklarıymış gibi görüp hizmet vermeleridir. 

Yılda yaklaşık 60 farklı ülkeden gelen 8-17 yaş grubu çocuklar 24 saat kampüste kalan profesyonel çalışanların , öğretmenlerin gözetiminde farklı sporlar, oyunlar  ve diğer aktivitelere katılmakta ve kampüs içindeki yüzme havuzu, tenis kortları, futbol, voleybol ve  badminton gibi bir çok spor alanlarından faydalanmaktadırlar.

Londra’ya yaklaşık 2.5 saat  uzaklıkta , İngiltere’nin güneyindeki tarihi ve turistik kasabası olan Swanage uzun kumsalı, tertemiz denizi, muhteşem güzellikteki sahiliyle  ve ılıman iklimiyle  İngiltere’nin en önde gelen tatil kasabasıdır.Okul kampusü işte bu muhteşem güzellikteki kasabaya hakim olan tepede kurulmuş olup Swanage’in tüm güzelliğini ayaklar altına sermektedir.

Kampüsün çevresi ve içi 24 saat kapalı devre TV ile kontrol edilmekte  ve  yatakhanelere girişler  öğrencilere verilen  özel elektronik kartlar aracılığıyla sağlanmakta olup öğrencilerin güvenliği her zaman okulun önceliği olmuştur. Öğrencilerin hava alanından okula , okuldan hava alanına transferleri okulun kendisi tarafından ve daima yetkili personel gözetiminde yapılmaktadır.

Junior Summer Young Learners

Junior Summer Course English plus Sports

Junior Summer Course English plus Trips, Fun and Games

Junior Summer Course English plus Activities and Excursions

Junior Summer Course English plus Academic Challenges