İNGİLTERE'DE YAZ OKULLARI

Yaz okulu için Birleşik Krallık ülkesi İngiltere'yi tercih eden öğrenciler, British Council onaylı yaz okullarında eğitim alırlar. Bunlar içerisinden beklenti ve hedeflerine uygun olanları, istedikleri lokasyonları seçme şansına sahiptirler. Dil eğitimi ile öğrencilere birçok sosyal aktivite ve şehir turları imkan sunan okullar, öğrencilere tatilde olduklarını unutturmadan eğitim vermeyi amaçlamışlardır. Bunun yanı sıra kültürel ve spor aktiviteleri ile sürekli öğretme ve geliştirme merkezli olduklarını unutmamak gerekir.

Cavendish School of EnglishStudio CambridgeSkolaLSIHarrow HouseAnglo ContinentalFrances KingSouthbourne School of English ve Capital School of English olmak üzere İngiltere'de yazokuluna gitmek isteyen öğrenciler için birçok alternatif okul bulunmaktadır.

Türkiye temsilciliğini yaptığımız okulların listesi :

1- BOURNEMOUTH

Capital School of English 
Southbourne School of English
Anglo Continental
Harrow House 
Cavendish School of English  

2- CAMBRIDGE

Embassy CES
LSI
Studio Cambridge
* Reach Cambridge

3- SUFFOLK

Skola

4- PORTSMOUTH

 * LSI

5- LONDRA

Embassy CES
Frances King
LSI

6- BRIGHTON

Embassy CES
LSI

7- BEDFORD

Embassy CES

8- BRISTOL

Embassy CES

9- CANTERBURY

Embassy CES

10-  CHICHESTER

Embassy CES

11- HASTINGS

Embassy CES

12- OXFORD

Embassy CES
* Oxford Royale Academy

İngiltere'de yaz okulu denilince eğitimde kalite ve güven, ülkemize konum itibari ile yakınlığı önem teşkil ediyor. Başkent Londra, Cambridge ve Oxford gibi ünlü üniversite şehirleri, Bournemouth ve Southbourne gibi sahil kentleri olmak üzere İngiltere'de yaz okulu için birçok şehir alternatifi bulunmaktadır. İngiltere yaz okulu öğrenciler için unutulmaz bir deneyim olacaktır.

9- 17 yaş aralığında birçok kategoriye ayrılan programlar ve konaklama çeşitleriyle okullar, öğrencilerin kendilerini rahat ve güvende hissetmeleri ilk öncelik olduğunun bilincindedirler. Bu yüzden kontrollü bir yerleştirme yapmaktadırlar. Aile yanı, yurt gibi konaklama alternatiflerini sürekli denetler ve standartları öğrencilerin beklentilerine uygun bir eşleme ile sunarlar.