SCUOLA LEONARDO


11 ila 16 yaşları arasında ki gençler için, Campania yaz kampı; çok güzel bir İtalyan bölgesi, pek çok görkemli sahil kasabaları, daha önce tatmadığınız lezzetler, zeytin ağaçları ve her zaman mavi bir gökyüzü ile spor yapmak ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinmek için ve tabiki İtalyanca öğrenmek için muhteşem bir seçenektir. 
Inanılmaz güzel doğal alanda (UNESCO tarafından dünya mirası olarak ilan edilen Cilento Milli Parkı) Ascea Marina bulunan genç yetişkinler için Uluslararası yaz kampı, size eğlenceli ve kolay bir şekilde bir dil öğrenme imkanı ile sosyal ve eğlence etkinlikleri birleştiren unutulmaz bir deneyim sunuyor . Tüm dersler ve etkinlikler eğlenceli ve güvenli olması için profesyonel öğretmenler ve spor eğitmenleri gözetiminde yapılır.
Uluslararası Yaz Kampında; tenis, basketbol, futbol, voleybol ve okçuluk gibi açık havada spor yapma gibi  bu tür fantastik deneyimleri yaşayacaksınız.
Yaz kampı bir oda ve tam pansiyon paket olacak ve spor faaliyetlerine ek olarak, etkinlik programları içerecektir: Velia ve Paestum gibi yerlere ziyaret ve geziler. Nitelikli öğretmenler ve grup faaliyetleri ile İtalyanca dersleri hem verimli hem de eğlenceli geçicektir. Kamp boyunca edineceğiniz bir sürü yeni arkadaşlarınızla hem pratik yapacak hem de keyifli dakikalar geçirmiş olacaksınız. 

Kurs Bilgileri 

Süre: 2 hafta
Dersler: 40+ aktiviteler
Katılacak Öğrenci: Minimum 10
Fiyat: 1400 €
Konaklama: Tam pansiyon 4 kişilik oda