YOUNG LEARNERS 8-11 YEARS

Young Learners programı 8-11 yaşlar arası genç ESE öğrencileri için özel olarak tasarlanmıştır. Program öğrencilerin huzur ve mutluluğu için çeşitli etkinlikleri, dinamik dersleri, yaşlarına uygun aktiviteleri içeren her şey dahil bir paket şeklindedir. Dersler

Genç öğrenciler yaşlarına göre gruplandırılmış ve çeşitli oyunlar oynayarak, yeni şeyler keşfederek dinamik ve aktivite bazlı İngilizce öğrenme programı izlerler. Bu nedenle, Young Learners sınıflar, aktivite ve oyun ile öğrenmenin mümkün olduğunca fırsat oluşturabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Küçük grup ve ikili çalışma faaliyetleri ile öğrenciler, çokuluslu arkadaşlarıyla İngilizce etkileşime geçmekte ve aralarında güven inşa etmektedirler.

Yenilikçi teknikleri kullanan kalifiyeli eğitimciler, derslerde tipik film, müzik, şarkı gibi İngilizce öğretme aktivitelerinin yanı sıra, yaratıcı ve sanatsal teknikler kullanırlar. Ulusal hobiler, geleneksel yemekler ve favori sporlar gibi çok kültürlü konuları ders konusu olarak alırlar.

07.30 Çağrı / duş uyanın
08.30 Kahvaltı
09.30 Sabah aktivitesi, Kuş Parkı ziyaret olarak
13.00 Üniversite Kampı ikamet Sıcak öğle
14.00 Dinlenme zamanı
15.00 İngilizce Dersleri
19.00 Okulda Akşam Yemeği
20.00 Akşam aktivitesi gibi bowling gibi
23.00 Lâmba söndürme zamanı
Aktivite Programı

Young Learners programı birbirleriyle İngilizce konuşan genç ESE öğrencileri için eğlenceli ve fırsat dolu bir aktivite programdır. Öğrencilerin denetimi için mevcut bir personelin her zaman onların yanındadır. Öğrencilerin tüm faaliyetlerine ESE Grubu Liderleri ya da Koçları eşlik eder. Tüm aktiviteler öğrencilerin güvende olması için özenle seçilir. Genç öğrencilerin favori etkinliklerden bazıları Bowling, Splash ve Eğlenceli Su Parkı ve Hazine Avı ziyaretidir.

2015 Fiyat Listesi için tıklayınız.