ST. PAUL

St. Paul's Bay'de Gençler için İngilizce Kamp

Güzel Kumsallar ve Uluslararası Öğrenciler St. Paul's Bay'de İngilizce Kampın Avantajları:

  • 13-21 yaş için
  • Adanın kuzeyinde Buggiba'da dersler
  • Güzel, kayalık plato ve harika kumsallar
  • Gençler için harika bir tatil merkezi

Malta, güneşin hiç batmadığı adadır. Avrupa'nın güney ucundaki küçük adalar topluluğu, Kuzey Afrika ile Sicilya arasında kalmaktadır ve yıl boyu süren iyi hava koşulları burayı İngilizce kamp için ideal bir yer haline getirmiştir.

Bir kafe'de, elinizde kahfeniz oturup Malta Kültürü'nü deneyimlemekten daha hoş ne olabilir? Kelime öğrenmek bile Malta'da çok eğlencelidir çünkü örneğin kumsalda güneşlenirken, terasta manzarayı seyrederken, palmiye ağaçlarının altında dinlenirken ya da yüzme havuzumuzun kenarında, şezlongunuzda güneşlenirken bile kelime öğrenebilirsiniz.

İngilizce kurslarımız, St. Paul's Bay'in küçük, güzel bir bölümü olan Buggiba'da verilmektedir. Adanın kuzeyindeki bu popüler kasabanın sunacağı çok şey vardır ve başkent Valetta'dan da 10 km uzaklıktadır. Bu bölge, güzel kayalık alanlar ve harika kumsallarla ünlüdür. St. Paul's Bay, son yıllarda Maltalılar ve yabancılar için popüler bir tatil lokasyonu haline gelmiştir ve bu da genç öğrenciler için oldukça hoş bir atmosfer yaratır.


2015 Fiyat Listesi